FIRSTCYCLING
Errepidea
Errepidea
Amateurra
Junior
Ziklokrossa
Mendiko bizkikleta
Pista
Fantasia
Lasterketak eta emaitzak
Taldeak
Sailkapena
OZ Wielerweekend
UCI, Itzulia, 10. -11. ekaina 2006, Netherlands
Lasterketaren informazioa
Emaitzak
Partaideak
Historia
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
Sailkapen nagusia
Sailkapen nagusia
Etapa: 01
Etapa: 02
Etapa: 03
Embed Results
Herrialdeak
Australia
Belgium
Czechia
Estonia
France
Germany
Great Britain
Ireland
Lithuania
Luxembourg
Netherlands
Russia
Slovakia
South Africa
Taldeak
-
AC Sparta Praha
B&E Cycling Team
Continental Team Milram
Cycling Team Jo Piels
DFL - Cyclingnews
Flanders
Fondas - P3Transfer Team
Jartazi - 7Mobile
Kalev Chocolate Team
KrolStonE Continental Team
Landbouwkrediet - Colnago
Procomn - Van Hemert
Rabobank CT
Team Konica Minolta
Team Löwik Meubelen
Team Regiostrom - Senges
Thüringer Energie Team
Ubbink - Syntec Cycling Team
Van Vliet - EBH Advocaten
DoB?
Pos
Txirrindularia
Jaioterria
Taldea
Denbora
01
Terpstra
Niki
1984
Ubbink - Syntec Cycling Team
08:05:28
02
Van Katwijk
Alain
1979
Procomn - Van Hemert
+ 24
03
Vanthourenhout
Sven
1981
Rabobank CT
+ 30
04
Kruijswijk
Steven
1987
Van Vliet - EBH Advocaten
+ 34
05
Haynes
Hamish
1974
Jartazi - 7Mobile
+ 56
06
Lenferink
Jesper
1982
Team Löwik Meubelen
+ 01:00
07
Meul
Robby
1981
Jartazi - 7Mobile
+ 01:05
08
Obst
René
1977
Continental Team Milram
+ 01:10
09
Goossens
James
1984
-
+ 02:05
10
Westra
Lieuwe
1982
KrolStonE Continental Team
+ 02:06
11
Wiese
Wolfram
1976
Team Regiostrom - Senges
+ 02:17
12
De Meyer
Tom
1977
Fondas - P3Transfer Team
+ 02:31
13
Van Agtmaal
Peter
1982
Fondas - P3Transfer Team
+ 03:11
14
Honig
Reinier
1983
Fondas - P3Transfer Team
+ 03:12
15
Van Dulmen
Thom
1985
Rabobank CT
+ 03:20
16
Martin
Tony
1985
Thüringer Energie Team
+ 03:23
17
Van Winden
Dennis
1987
B&E Cycling Team
+ 03:31
18
Mol
Wouter
1982
Fondas - P3Transfer Team
+ 03:37
19
Van Groen
Arnoud
1983
Team Löwik Meubelen
+ 03:38
20
Schillinger
Andreas
1983
Continental Team Milram
+ 03:40
21
Nys
Sven
1976
Rabobank CT
+ 03:43
22
Soetens
Jan
1984
Jartazi - 7Mobile
+ 03:49
23
Van Amerongen
Thijs
1986
Van Vliet - EBH Advocaten
+ 03:56
24
Velits
Martin
1985
Team Konica Minolta
+ 03:59
25
Groenendaal
Richard
1971
Rabobank CT
+ 04:04
26
Boelen
Jeroen
1978
Procomn - Van Hemert
+ 04:06
27
Thys
Steven
1978
Jartazi - 7Mobile
+ 04:09
28
Aernouts
Bart
1982
Rabobank CT
+ 04:10
29
Van der Velde
Ricardo
1987
Rabobank CT
+ 04:11
30
Fransen
Rick
1985
Team Löwik Meubelen
+ 04:17
31
Curvers
Roy
1979
Procomn - Van Hemert
+ 04:17
32
De Knegt
Gerben
1975
Rabobank CT
+ 04:17
33
Schwager
Sebastian
1984
Thüringer Energie Team
+ 04:19
34
Van Duuren
Aloys
1983
-
+ 04:21
35
Volkmann
Karsten
1978
Continental Team Milram
+ 04:35
36
Bloks
Hans
1982
Team Löwik Meubelen
+ 04:47
37
De Decker
Steven
1982
-
+ 04:49
38
Van der Pluijm
Marvin
1979
Ubbink - Syntec Cycling Team
+ 05:04
39
Rodenburg
Rene
-
-
+ 05:06
40
Clauwaert
Joeri
1983
Landbouwkrediet - Colnago
+ 05:33
41
Klomp
Aldo
1976
B&E Cycling Team
+ 05:34
42
Van Katwijk
Ferdi
1980
-
+ 05:37
43
Smit
Dennis
1981
Ubbink - Syntec Cycling Team
+ 05:40
44
Van Zimmeren
Werner
1981
Flanders
+ 05:41
45
Hlavac
Libor
1980
AC Sparta Praha
+ 06:21
46
Botman
Wim
1985
B&E Cycling Team
+ 06:25
47
Flahaut
Denis
1978
Flanders
+ 06:29
48
Bos
Marco
1979
Cycling Team Jo Piels
+ 06:34
49
Ringelberg
Jacco
-
-
+ 07:15
50
Kux
Christian
1985
Continental Team Milram
+ 08:38
51
Schep
Peter
1977
Ubbink - Syntec Cycling Team
+ 08:39
52
Akkerman
Jeroen
1983
Cycling Team Jo Piels
+ 09:06
53
Downing
Dean
1975
DFL - Cyclingnews
+ 09:18
54
Korteland
Leon
1985
-
+ 09:24
55
Ter Schure
Vincent
1979
KrolStonE Continental Team
+ 09:24
56
Forke
Sebastian
1987
Continental Team Milram
+ 10:34
57
Bates
Gavin
-
-
+ 10:37
58
Kareev
Alexandre
1978
Flanders
+ 10:38
59
Konijnenburg
Paul
1985
-
+ 12:03
60
Maus
Yannic
1987
Team Regiostrom - Senges
+ 14:09
61
Van Dijk
Nico
1981
Cycling Team Jo Piels
+ 16:00
62
Horst
Menno
1986
KrolStonE Continental Team
+ 16:15
63
Peters
Steven
1983
-
+ 16:18
64
Nagengast
Marcel
1969
KrolStonE Continental Team
+ 16:35
65
Ronsse
Peter
1980
Jartazi - 7Mobile
+ 16:36
66
Van Hage
Klaas
1985
B&E Cycling Team
+ 16:54
67
Krizek
Zdenek
1987
AC Sparta Praha
+ 17:45
68
De Groot
Wouter
1985
B&E Cycling Team
+ 17:50
69
Wolter
Claude
1983
Team Konica Minolta
+ 21:26
DNF
Borry
Kim
1985
-
DNF
Brouwer
Gijs
1987
-
DNF
Chamon
Alexander
1985
-
DNF
Delen
Matthijs
1978
-
DNF
Farenhout
Arthur
1972
-
DNF
Farenhout
Edward
1969
-
DNF
Lugtenburg
Wouter
1985
-
DNF
Nijmeijer
Gerben
1976
-
DNF
Pucelik
Petr
1972
-
DNF
Raadtgever
Dennis
1974
-
DNF
Scott
Warren
-
-
DNF
Slot
John
1974
-
DNF
Taillieu
Kristof
1985
-
DNF
Van Dam
Dirk
1985
-
DNF
Van Strien
Leon
-
-
DNF
Van Weerd
Joost
1984
-
DNF
Vanhie
Matthias
1987
-
DNF
Benda
Tomas
1986
AC Sparta Praha
DNF
Dufek
Zdenek
1985
AC Sparta Praha
DNF
Nesveda
Jiri
1985
AC Sparta Praha
DNF
Bruin
Ivor
1980
B&E Cycling Team
DNF
Pieters
Niels
1985
B&E Cycling Team
DNF
Wagner
Robert
1983
Continental Team Milram
DNF
Goenga
Erwin
1983
Cycling Team Jo Piels
DNF
Helmantel
Adriaan
1981
Cycling Team Jo Piels
DNF
Terwel
Frank
1977
Cycling Team Jo Piels
DNF
Zanders
Koen
1983
Cycling Team Jo Piels
DNF
Brammeier
Matthew
1985
DFL - Cyclingnews
DNF
Coutts
Alex
1983
DFL - Cyclingnews
DNF
Palmer
Leigh
1980
DFL - Cyclingnews
DNF
De Gans
Joop
1984
Flanders
DNF
Van Zandbeek
Mart
1982
Flanders
DNF
Möhlmann
Peter
1982
Fondas - P3Transfer Team
DNF
Stroetinga
Wim
1985
Fondas - P3Transfer Team
DNF
Verstraten
Jean-Pierre
1979
Fondas - P3Transfer Team
DNF
Kaupas
Vytautas
1982
Jartazi - 7Mobile
DNF
Tombak
Janek
1976
Kalev Chocolate Team
DNF
Kip
Ismaël
1987
KrolStonE Continental Team
DNF
De Jong
Gideon
1984
Procomn - Van Hemert
DNF
Nijland
Maarten
1976
Procomn - Van Hemert
DNF
Pronk
Jos
1983
Procomn - Van Hemert
DNF
Allen
Travis
1984
Team Konica Minolta
DNF
Venter
Jaco
1987
Team Konica Minolta
DNF
Oostlander
Sander
1984
Team Löwik Meubelen
DNF
Timmer
Albert
1985
Team Löwik Meubelen
DNF
Vissers
Job
1984
Team Löwik Meubelen
DNF
Collingwood
Joshua
1977
Team Regiostrom - Senges
DNF
Lacroix
Rene
1987
Team Regiostrom - Senges
DNF
Schild
Rene
1983
Team Regiostrom - Senges
DNF
Gretsch
Patrick
1987
Thüringer Energie Team
DNF
Hahn
Matthias
1986
Thüringer Energie Team
DNF
Lindhoud
Jurgen
1980
Ubbink - Syntec Cycling Team
DNF
Van Gulik
Fulco
1979
Ubbink - Syntec Cycling Team
DNF
Berkhout
Thomas
1984
Van Vliet - EBH Advocaten
DNF
Dijkxhoorn
Rikke
1986
Van Vliet - EBH Advocaten
DNF
Van der Lijn
Robin
1987
Van Vliet - EBH Advocaten
DNF
Van Landeghem
Kurt
1972
Van Vliet - EBH Advocaten
DNF
Van Leijen
Joost
1984
Van Vliet - EBH Advocaten
DNF
Van Ruitenbeek
Malaya
1982
Van Vliet - EBH Advocaten
Informazioa
OZ Wielerweekend
Netherlands
10. -11. ekaina 2006
2.2