Zer ari da gertatzen?

UCI Junior Amateurra

Lasterketarik ez gaur

Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 1. Etapa | Gizonak
E. Larronde
France
Emaitzak
Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 4. Etapa | Gizonak
Partaideak
Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 3. Etapa | Gizonak
Partaideak
Giro del Veneto Juniors
1. Etapa | Gizonak
Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 5. Etapa | Gizonak
Partaideak
Junioren Rundfahrt
J-2.1 | 1. Etapa | Gizonak
 
CEST: 17:30 - 20:07
Partaideak
Grande Prémio do Minho Juniors
1. Etapa | Gizonak
Ronde de Saône-et-Loire
1. Etapa | Gizonak
Bizkaikoloreak Juniors
J-2.NC | 1. Etapa | Emakumeak
 
CEST: 16:30 - 18:22
Partaideak
Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 6. Etapa | Gizonak
Partaideak
Junioren Rundfahrt
J-2.1 | 2. Etapa | Gizonak
 
CEST: 16:00 - 18:54
Partaideak
Augsburger Innenstadtkriterium
Gizonak
Obcine Gorje
Gizonak
Ronde de Saône-et-Loire
2. Etapa | Gizonak
Ronde de Saône-et-Loire
3. Etapa | Gizonak
Bizkaikoloreak Juniors
J-2.NC | Orokorra | Emakumeak
 
CEST: 11:00 - 13:00
Partaideak
Bizkaikoloreak Juniors
J-2.NC | 2. Etapa | Emakumeak
 
CEST: 11:00 - 13:00
Partaideak
Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | Orokorra | Gizonak
Partaideak
Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 7. Etapa | Gizonak
Partaideak
Junioren Rundfahrt
J-2.1 | Orokorra | Gizonak
 
CEST: 11:30 - 14:13
Partaideak
Junioren Rundfahrt
J-2.1 | 3. Etapa | Gizonak
 
CEST: 11:30 - 14:13
Partaideak
Bath RC Junior Road Race
Gizonak
GP Garfagnana Memorial Gino Bartali
Gizonak
Giro del Veneto Juniors
Orokorra | Gizonak
Grande Prémio do Minho Juniors
Orokorra | Gizonak
Radrenntag in Ebringen U19
Gizonak
Ronde de Saône-et-Loire
Orokorra | Gizonak
Ronde de Saône-et-Loire
4. Etapa | Gizonak
Rund in Serrig U19
Gizonak
Vuelta a Valladolid Junior
Orokorra | Gizonak

Lasterketarik ez gaur

FirstCycling Junior

1
Sumpik Pavel
2
Seixas Paul
3
Omrzel Jakob
1
Ferguson Cat
2
Gery Célia
3
Wolff Imogen

Azkenengo emaitzak

Data Lasterketa Irabazlea Emaitzak
17.07 Mechelen-Bovelingen
Gizonak
J. Kempeneers Emaitzak
16.07 Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 1. Etapa | Gizonak
E. Larronde
France
Emaitzak
14.07 Medzinárodné Dubnica nad Váhom
J-2.NC | Orokorra | Gizonak
P. Sumpik
Czechia
Emaitzak
14.07 Medzinárodné Dubnica nad Váhom
J-2.NC | 3. Etapa | Gizonak
J. Puuraid
Estonia
Emaitzak
14.07 Valromey Juniors
J-2.1 | Orokorra | Gizonak
A. Withen Philipsen
Tscherning Cycling Academy
Emaitzak
14.07 Valromey Juniors
J-2.1 | 5. Etapa | Gizonak
P. Seixas
Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team
Emaitzak
14.07 Bizkaiko Itzulia
Orokorra | Gizonak
A. Marin
Alimco-Campagnolo
Emaitzak
14.07 Bizkaiko Itzulia
5. Etapa | Gizonak
M. Aranaz Seco
Baque-Fores
Emaitzak
14.07 Borsbeke
Gizonak
K. De Paepe Emaitzak
14.07 Erlauftaler Radsporttage U19
Gizonak
M. Purnoch Emaitzak
14.07 Herzele-Borsbeke
Emakumeak
A. Volstad Emaitzak
14.07 Junior Tour of Ireland
Orokorra | Gizonak
B. Luongo
Hot Tubes Cycling
Emaitzak
14.07 Junior Tour of Ireland
6. Etapa | Gizonak
A. Bergeron
Ignite Junior Cycling
Emaitzak
14.07 LV-Meisterschaft Einzelzeitfahren Hessen U19
Gizonak
L. Beirig Emaitzak
14.07 La Ciociarissima Juniors 2
Gizonak
D. Nembrini Emaitzak
14.07 Piva Junior Day
Gizonak
A. Bessega Emaitzak
14.07 Roeselare
Gizonak
R. Dotan Emaitzak
14.07 Trofeo Citta di Borgomanero
Gizonak
G. Scagliola Emaitzak
14.07 Trofeo Ilario Roberti
Gizonak
D. Petri Emaitzak
14.07 Vermarc Cycling Project
Orokorra | Gizonak
T. Jannes
Acrog-Tormans U19
Emaitzak
14.07 Vermarc Cycling Project
3. Etapa | Gizonak
S. Cappon
CT Luc Wallays-Jonge Renners
Emaitzak
14.07 Westerlo-Heultje
Gizonak
A. Ballif Emaitzak