Zer ari da gertatzen?

UCI Junior Amateurra

Lasterketarik ez gaur

Province Cycling Tour
1. Etapa | Gizonak
Partaideak
Vuelta a Zamora
2. Etapa | Gizonak
Partaideak
Province Cycling Tour
2. Etapa | Gizonak
Partaideak
Vuelta a Zamora
3. Etapa | Gizonak
Partaideak
Province Cycling Tour
3. Etapa | Gizonak
Partaideak
Vega Baja-Benferri
Gizonak
Vuelta a Zamora
4. Etapa | Gizonak
Partaideak
Augsburger Innenstadtkriterium
Gizonak
Gravel Adventure
Gizonak
Gravel Adventure
Emakumeak
Radrennen Herbolzheim
Gizonak
Tour Daysa-Culiacan
2. Etapa | Gizonak
Tour Daysa-Culiacan
1. Etapa | Gizonak
Tour de Marie Galante
1. Etapa | Gizonak

Azkenengo emaitzak

Data Lasterketa Irabazlea Emaitzak
17.07 Sheffield GP
Emakumeak
K. Bond Emaitzak
17.07 Sheffield GP
Gizonak
T. Barnes Emaitzak
17.07 Vrasene
Gizonak
K. Watts Emaitzak
17.07 Vuelta a Zamora
1. Etapa | Gizonak
A. Agirre
Laboral Kutxa
Emaitzak
16.07 Circuit des Matignon
Gizonak
E. Pavis Emaitzak
16.07 Kermisronde Bergeijk
Gizonak
T. De Jong Emaitzak
15.07 Roeselare-Beveren
Gizonak
M. Vanoverberghe Emaitzak
15.07 Sinaai
Gizonak
J. Baugnies Emaitzak
14.07 Clàssica Xavi Tondo
Gizonak
V. Castellano Emaitzak
14.07 Criterium de Daoulas
Gizonak
G. Garcon Emaitzak
14.07 Erlauftaler Radsporttage Road Race
Gizonak
C. Stüssi Emaitzak
14.07 Foyle GP
Gizonak
M. Christie Emaitzak
14.07 GP Stad Sint-Niklaas
Gizonak
M. Van Schoor Emaitzak
14.07 GP Templeuve
Gizonak
M. Pichon Emaitzak
14.07 Grand Prix de Charvieu
Gizonak
J. Ducret Emaitzak
14.07 Grand Prix de Mauron
Gizonak
K. Le Cunff Emaitzak
14.07 Hessenmeisterschaften Einzelzeitfahren
Gizonak
T. Eise Emaitzak
14.07 Int. Steiner Shopping Erlauftaler Radsporttage
Emakumeak
P. Zsanko Emaitzak
14.07 Interstuhl Cup Tieringen
Gizonak
N. Zimmermann Emaitzak
14.07 Kemmel Koerse
Gizonak
D. De Bondt Emaitzak
14.07 LXX Antzuola Saria
Gizonak
I. Perez Lucas Emaitzak
14.07 La Coupe Jalton
Gizonak
K. Clavier
Jeunesse Cycliste Abymes
Emaitzak
14.07 La Coupe Jalton
3. Etapa | Gizonak
P. Daumont
Guidon Sprinter Canalien
Emaitzak
14.07 Mechelen-Bovelingen
Gizonak
M. Hillen Emaitzak
14.07 Moynalty GP
Gizonak
G. O'Neill Emaitzak
14.07 Oder-Rundfahrt
Emakumeak
L. Kromm
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing
Emaitzak
14.07 Oder-Rundfahrt
4. Etapa | Emakumeak
K. Wilkos
MAT ATOM Deweloper Wroclaw
Emaitzak
14.07 Oderrundfahrt
Gizonak
R. van der Wal
Sensa- Kanjers voor Kanjers CT
Emaitzak
14.07 Oderrundfahrt
5. Etapa | Gizonak
M. Podlaski
Luks Trojka Piaseczno
Emaitzak
14.07 Oostnieuwkerke
Gizonak
N. Pringle Emaitzak
14.07 Plymouth Corinthian Summer Road Race
Gizonak
J. Giles Emaitzak
14.07 San Gabriel Gold Race - Trofeo Renzo Tonon
Emakumeak
L. Crestanello Emaitzak
14.07 Souvenir Gérard Gaunelle à Coutances
Gizonak
J. Jamot Emaitzak
14.07 Tielt
Gizonak
K. Simon Emaitzak
14.07 Tour de Machakos
Gizonak
L. Lorot Emaitzak
14.07 Tour de Machakos
2. Etapa | Gizonak
L. Lorot Emaitzak
14.07 Tour de Martinique
Gizonak
S. Bennett
Jeunesse Cycliste 231
Emaitzak
14.07 Tour de Martinique
10. Etapa | Gizonak
E. Nubul
V.C.François
Emaitzak
14.07 Tour des Deux-Sèvres
Gizonak
S. Millon
Morbihan Adris Gwendal Oliveux
Emaitzak
14.07 Tour des Deux-Sèvres
5. Etapa | Gizonak
A. Pierre
Cre'Actuel-Marie Morin-U 22
Emaitzak
14.07 Trofeo Feminas Ayto de Siero
Emakumeak
A. Gutierrez Emaitzak
14.07 Trofeo MP Filtri
Gizonak
C. Chesini Emaitzak
14.07 Trofeo Virgen del Carmen-Vallecas
Gizonak
D. Perez Alvarez Emaitzak
14.07 Vuelta a Madrid (U23)
Gizonak
P. Bonilla
Padrones Cortizo
Emaitzak
14.07 Vuelta a Madrid (U23)
5. Etapa | Gizonak
S. Maisonobe
Vendée U
Emaitzak
14.07 Westerlo-Heultje
Gizonak
A. Kelly Emaitzak
14.07 Wielerronde van Obdam
Gizonak
T. Dekker Emaitzak