Normala Ikuspegi zabala Estatistikak
Luxembourg | |
---|---|
11 | Geniets Kevin |
12 | Leyder Pit |
13 | Petelin Jan |
14 | Wirtgen Luc |
15 | Centrone Ivan |
16 | Wirtgen Tom |
SCO Dijon-Team Material-velo.com | |
---|---|
21 | Defaye Jérémy |
22 | Louvet Louis |
23 | Pellegrin Mathieu |
24 | Pascual Benjamin |
25 | Rigollot Mathieu |
26 | Souton Julien |
Lotto - Soudal U23 | |
---|---|
31 | Lambrecht Bjorg |
32 | Menten Milan |
33 | Planckaert Emiel |
34 | Van Gompel Mathias |
35 | Vanhoucke Harm |
36 | Verwilst Aaron |
CR4C Roanne | |
---|---|
41 | Bonjean Maxence |
42 | Athane Thibault |
43 | Bouchard Geoffrey |
44 | Faussurier Romain |
45 | Jamet Alexandre |
46 | Lionnet Aurélien |
EFC - L&R - Vulsteke | |
---|---|
51 | Relaes Jacob |
52 | Seye Guillaume |
53 | Vanacker Bjarne |
54 | De Poorter Maxime |
55 | Weemaes Sasha |
56 | Willems Thimo |
Prorace Cycling Team | |
---|---|
61 | Andries Jordi |
62 | Bouts Jordy |
63 | De Sy Gertjan |
64 | Franken Marc |
65 | Rietjens Sander |
66 | Tooth Niels |
Chambéry Cyclisme Formation | |
---|---|
71 | Champoussin Clément |
72 | Danès Léo |
73 | Jullien Anthony |
74 | Paret-Peintre Aurélien |
75 | Rochas Rémy |
76 | Roger Maxime |
A.C.Bisontine | |
---|---|
81 | Dureuil Gael |
82 | Dauriannes Antonin |
83 | Curry James |
84 | Hänninen Jaakko |
85 | Nocquet Florian |
86 | Leblond Lucas |
Team Hörmann | |
---|---|
102 | Güller Timo |
103 | Lütolf Yves |
104 | Rüegg Lukas |
105 | Selenati Nico |
106 | Weiss Jonas |
V.C.Unité Schwenheim | |
---|---|
111 | Bezza Quentin |
112 | Deschatres Martin |
113 | Hager Célestin |
115 | Combes Simon |
116 | Brondani Lucas |
Speeder Cycling Team | |
---|---|
121 | Pasi-Puttini Roberto |
122 | Zanetta Christian |
123 | Bonassi Simone |
124 | Marzatico Leonardo |
126 | Gardini Lorenzo |
Germany | |
---|---|
131 | Lampater Leif |
132 | Wolf Justin |
133 | Frahm Jasper |
134 | Beyer Maximilian |
135 | Malcharek Moritz |
136 | Banusch Richard |
Mixte UC Dippach/Tool Time | |
---|---|
141 | Heiderscheid Colin |
142 | Petelin Charly |
143 | Dostert Sandro |
144 | Weyrich Maxime |
145 | Schweitzer Raphaël |
146 | Ries Michel |
Team Eurasia IRC Tire | |
---|---|
151 | Shimizu Ohko |
152 | Narumi Soh |
153 | Omachi Kento |
154 | Hanada Kiyomasa |
155 | Yoshioka Takuya |
156 | Takiyama Riku |
Team Embrace The World | |
---|---|
161 | Hellmann Julian |
162 | Schmieg Christopher |
163 | Vogel Kevin |
164 | Volmerg Frederik |
165 | Leppert Andreas |
166 | Schermann Peter |
Home Solutions-Anmapa-Soenens | |
---|---|
181 | Stas Brecht |
182 | Wydooghe Jaron |
183 | Van Hauwermeiren Michiel |
184 | van den Bossche Angelo |
185 | Simon Ken |
186 | Van Nuffelen Glen |
V.C.Hettange Grande | |
---|---|
191 | Boucher Johan |
192 | Emond Gaylord |
193 | Corriette Dimitri |
194 | Grimard Antoine |
195 | Feraud Marc |
196 | Schmitt Fabien |