FIRSTCYCLING
Errepidea
Errepidea
Amateurra
Junior
Ziklokrossa
Mendiko bizkikleta
Pista
Fantasia
Lasterketak eta emaitzak
Taldeak
Sailkapena
Norway ITT
Txapelketa nazionalak, Egun bateko lasterketa, 17. ekaina 2021, Norway
Lasterketaren informazioa
Emaitzak
Historia
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1950
1949
1948
1947
1946
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Emaitzak
Embed Results
Herrialdeak
Norway
DoB?
Pos
Txirrindularia
Jaioterria
Taldea
Denbora
UCI
01
Foss
Tobias
1997
Jumbo-Visma
56:54
50
02
Wærenskjold
Søren
2000
Uno-X Pro Cycling Team
+ 01:19
30
03
Leknessund
Andreas
1999
Team DSM
+ 02:26
20
04
Årnes
Daniel
2000
Kristiansands CK
+ 02:30
15
05
Fjellvåg
Asbjørn Slagtern
1992
Asker CK
+ 02:36
10
06
Fløtten
Øyvind Brekke
1999
Ringerike SK
+ 03:16
5
07
Frydenlund
Magnus
1996
IK Hero
+ 03:17
3
08
Ysland
Erik
1998
Gauldal SK
+ 03:27
3
09
Stensby
Anton
2001
Aluminios Cortizo
+ 03:50
1
10
Lunder
Eirik
1999
Team Coop
+ 03:56
1
11
Holter
Ådne
2000
Lillehammer CK
+ 04:05
12
Nordhagen
Truls
2002
Lillehammer CK
+ 04:24
13
Johansson
Oskar
2002
Uno-X DARE DT
+ 04:29
14
Bekken
Jon-Anders
1998
Tønsberg CK
+ 04:34
15
Sleen
Torjus
1997
Uno-X Pro Cycling Team
+ 04:38
16
Amundrud
Kjetil Johansen
1978
Asker CK
+ 04:40
17
Dversnes
Fredrik
1997
Team Coop
+ 04:48
18
Staune-Mittet
Johannes
2002
Jumbo-Visma DT
+ 04:54
19
Borgersen
Reidar
1980
-
+ 04:55
20
Wærsted
Syver
1996
Uno-X Pro Cycling Team
+ 05:06
21
Heldahl
Sebastian Dreyer
1999
Kristiansands CK
+ 05:11
22
Eriksen
Stein-Erik
1996
Team Coloquick
+ 05:17
23
Drege
Andre
1999
Lillehammer CK
+ 05:27
24
Ellingsen
Jone
1984
-
+ 05:27
25
Gudmestad
Tord
2001
Team Coop
+ 05:34
26
Stokke
Vegard
2001
Development Team DSM
+ 05:45
27
Sørbø
Magnus
2002
Ringerike SK
+ 05:48
28
Vabø
Tore Andre
1998
Team Coop
+ 05:51
29
Holstad
Ludvik
1998
Lillehammer CK
+ 06:03
30
Strand
Peder Dahl
2000
TVK
+ 06:16
31
Baugerød
Ola Einbu
1995
-
+ 06:19
32
Reisænen
Espen
1984
-
+ 06:20
33
Dahlslett
Hans
2000
Asker CK
+ 06:29
34
Ellingsen
Christoffer
1998
Sandnes SK
+ 06:32
35
Strindin
Joachim
1993
IK Hero
+ 06:39
36
Fjellheim
Henrik
2001
IK Hero
+ 06:41
37
Mehl
Vidar
1987
-
+ 06:41
38
Ekren
Thomas
1995
Gauldal SK
+ 06:49
39
Tjøtta
Martin
2001
Ringerike SK
+ 06:55
40
Johnsen
Joakim
1993
Kristiansands CK
+ 07:01
41
Svestad-Bårdseng
Embret
2002
IK Hero
+ 07:13
42
Aasheim
Ludvig Fischer
2000
Uno-X DARE DT
+ 07:14
43
Kirkhus
Per-Kristian
1981
-
+ 07:30
44
Benjaminsen
Fredrik
2002
IL Stjørdals-Blink
+ 07:37
45
Mehlum
Ulrik
1998
Asker CK
+ 07:41
46
Løvdal
Vegard
2000
IL Stjørdals-Blink
+ 07:46
47
Haakonsen
Amund
2000
Sandnes SK
+ 07:48
48
Brein
Sindre Hvesser
2001
Ringerike SK
+ 07:53
49
Bergsjø
Christian
2000
Tønsberg CK
+ 07:58
50
Gravås
Peder Antoni
2002
Gauldal SK
+ 08:13
51
Hordnes
Vebjørn
1993
Asker CK
+ 08:23
52
Songstad
Jørgen
2002
Ringerike SK
+ 08:45
53
Rønning
Vebjørn
1999
Tønsberg CK
+ 08:53
54
Litlere
Erlend
2000
Bergen CK
+ 08:56
55
Høyland
Kjetil
1991
-
+ 09:15
56
Faraas
Fredrik Lindstrøm
1999
Bygdø IL
+ 09:23
57
Gilbu
Ole-Morten
1980
-
+ 09:29
58
Johansen
Andre
1996
-
+ 09:32
59
Gellein Halvorsen
Erik
1998
CK Torp
+ 09:32
60
Haugen
Ole Jakob
1994
IK Hero
+ 09:44
61
Teigland
Geir Kristian
1993
IK Hero
+ 09:53
62
Gjeldnes
Håvard
1991
-
+ 10:02
63
Gundersen
Andreas
1998
Sandnes SK
+ 10:32
64
Kristensen
Sondre
2001
Tønsberg CK
+ 10:40
65
Mella
Eirik
1978
-
+ 11:03
66
Bakken
Johan
1992
-
+ 11:04
67
Rem
Thomas
1986
IK Hero
+ 11:11
68
Monsen
Johan Marandon
1995
-
+ 11:20
69
Martinsen
Toralf Rydningen
2002
-
+ 11:22
70
Bertelsen
Sveinung
1973
-
+ 17:08
71
Arvesen
Kristian
2002
-
+ 17:24
72
Halvorsen
Niklas
2001
-
+ 17:38
73
Finset
Ådne
2002
Lillehammer CK
+ 18:39
DNS
Breivold
Jon Sæverås
1995
-
DNS
Nordbø
Jon Petter
1982
-
DNS
Sivertsen
Jim
1987
-
DNS
Smedberg
Kjetil
1983
-
DNS
Svardal Aashelm
Anders
2002
-
DNS
Rolfsen
Kasper
2001
Aluminios Cortizo
DNS
Pettersen
Tim Edvard
2002
Asker CK
DNS
Enstad
Kasper Steen
2001
CK Torp
DNS
Hvideberg
Filip Iversby
1999
CK Torp
DNS
Sandvold
Carl-Martin
1999
CK Torp
DNS
Homme
Erling
1998
Grenland SK
DNS
Boasson-Hagen
Edvald
1987
Team TotalEnergies
DNS
Skjelbred
Aleksander
1997
Tønsberg CK
DNS
Løland
Sakarias Koller
2001
Uno-X DARE DT
DNS
Abrahamsen
Jonas
1995
Uno-X Pro Cycling Team
DNS
Skaarseth
Iver
1998
Uno-X Pro Cycling Team
DNF
Aas
Eirik Vang
2002
Gauldal SK
DNF
Knotten
Iver
1998
NIPPO-Provence-PTS Conti
Informazioa
Norway ITT
Evje
17. ekaina 2021
CN