FIRSTCYCLING
Amateurra
Errepidea
Amateurra
Junior
Ziklokrossa
Mendiko bizkikleta
Pista
Fantasia
Lasterketak eta emaitzak
Taldeak
Sailkapena
Tour du Pays Lionnais
Amateurra, 21. maiatza 2023, France
Lasterketaren informazioa
Emaitzak
Historia
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
Emaitzak
Embed Results
Herrialdeak
France
Great Britain
Japan
Switzerland
DoB?
Pos
Txirrindularia
Jaioterria
Taldea
Denbora
01
Robert
Alexis
2001
Cre'Actuel-Marie Morin-U 22
03:49:30
02
Le Cam
Brendan
1999
Cre'Actuel-Marie Morin-U 22
+ 00
03
Constantin
Baptiste
1994
C´Chartres Cyclisme
+ 00
04
Briand
Killian
1998
V.C.Avranches
+ 00
05
Laurensot
Edgar
2004
Cre'Actuel-Marie Morin-U 22
+ 00
06
Rouxel
Maxime
2003
Cre'Actuel-Marie Morin-U 22
+ 00
07
Hue
Antoine
2004
VCP Loudéac
+ 01:11
08
Millon
Simon
2000
Guidon Chalettois
+ 01:11
09
Barber
Farley
2001
UC Cholet 49
+ 01:11
10
Bodard
Damien
2001
Sojasun Espoir-ACNC
+ 01:11
11
Guillé
Lucas
2002
VCP Loudéac
+ 01:11
12
Labbe
Benjamin
2001
Dunkerque Grand Littoral
+ 01:11
13
Patoux
Cyrille
1985
ES Torigni
+ 01:11
14
Provost
Maximillien
2000
VCP Loudéac
+ 01:11
15
Dromain
Rémi
2003
LMP-La Roche Vendée Cyc.
+ 01:11
16
Bricard
Alexis
2000
LMP-La Roche Vendée Cyc.
+ 03:46
17
Iken
Bastien
2000
Dinan Sport Cycling
+ 03:46
18
Guillon
Célestin
1996
Van Rysel-Roubaix Lille Métropole
+ 03:46
19
Drapier
Lukas
2001
Sojasun Espoir-ACNC
+ 04:11
20
Berger
Antoine
1999
UC Cholet 49
+ 04:11
21
Lapierre
Louis
1997
Océane Top 16
+ 05:14
22
Auberger
Florian
1987
Team France Défense
+ 05:14
23
Redois
Jules
2000
Velo Club Verrois
+ 05:14
24
Janvier
Julien
1988
LMP-La Roche Vendée Cyc.
+ 05:14
25
Leboucher
Anatole
2001
UC Cholet 49
+ 05:14
26
Barbot
Séraphin
2002
SCO Cyclisme Angers
+ 05:14
27
Bouyer
Matheo
2002
Beaupréau V.S.
+ 05:14
28
Bramoullé
Adrien
2000
Cre'Actuel-Marie Morin-U 22
+ 05:14
29
Mainguenaud
Lucas
2004
Sojasun Espoir-ACNC
+ 05:14
30
Fer
Lucas
2004
Vélo Sport Valletais
+ 05:14
31
Peatfield
Benjamin
2003
Vendée U
+ 05:14
32
Grella
Benjamin
2002
Mayenne-VandB-Monbana
+ 05:14
33
Simon
Yohann
2001
USSA Pavilly Barentin
+ 05:14
34
Allard
Nathan
2002
UC Cholet 49
+ 05:14
35
Morel
Tom
2004
Team Bricquebec Cotentin
+ 05:14
36
Sauzeau
Maxence
2002
Sables Vendée Cyclisme-Cube
+ 05:14
37
Drevet
Quentin
2000
V.C.Lucéen
+ 05:14
38
Blons
Edouard
2004
Team La Crêpe de Brocéliande-BLC
+ 05:14
39
Oppizzi
Matteo
2003
-
+ 05:14
40
Boire
Flavien
2002
Sables Vendée Cyclisme-Cube
+ 05:14
41
Perleaux
Dorian
2003
UC Cholet 49
+ 05:14
42
Hamonic
Maximilien
2004
Team La Crêpe de Brocéliande-BLC
+ 05:14
43
Quindry
Emeric
2000
ES Torigni
+ 05:14
44
Perrin
Attila
2002
VC Pays de Lorient
+ 05:14
45
Besnier
Erwan
2002
Morbihan Fybolia GOA
+ 05:14
46
Poirier
Clément
2000
Sojasun Espoir-ACNC
+ 05:14
47
Uga
Ryuki
1999
Vélo Sport Valletais
+ 05:14
48
Guilbert
Clément
2001
Moyon Percy VC
+ 05:14
49
Mainguenaud
Tom
2000
Van Rysel-Roubaix Lille Métropole
+ 05:14
50
Poitevin
Benoit
1991
Sablé Sarthe Cyclisme
+ 05:14
51
Debroise
Dorian
2000
-
+ 05:14
52
Jamin
Léo-Paul
2001
UC Cholet 49
+ 05:14
53
Leveau
Jérémy
1992
Van Rysel-Roubaix Lille Métropole
+ 05:14
54
Terrien
Valentin
1994
Beaupréau V.S.
+ 06:19
55
Gilles
Cyprien
2000
ES Torigni
+ 06:19
56
Patrigeon
Noam
2003
V.C.Lucéen
+ 06:19
57
Mottay
Julien
2001
V.C.Avranches
+ 06:19
58
Lavolé
Alexis
1998
UCK Bretagne Sud Cyclisme
+ 06:19
59
Froger
Pierre
2004
Mayenne-VandB-Monbana
+ 06:19
60
Richard
Nathan
2000
V.C.Avranches
+ 06:19
61
Turmel
Thomas
1999
Team U LH
+ 06:19
62
Michel
Quentin
2000
US Saint-Herblain Cyclisme
+ 09:37
63
Edom
William
2004
-
+ 09:37
64
Canté
Théo
2003
UC Cholet 49
+ 09:37
65
Corlay Le Baron
Mathis
2004
Team La Crêpe de Brocéliande-BLC
+ 09:37
66
Bouteiller
Julien
2003
C´Chartres Cyclisme
+ 09:37
67
Aumeunier
Lucas
1999
C.C.Périgueux-Dordogne
+ 09:37
68
Hebert
Theo
2003
VC Sébastiennais
+ 09:37
69
Coulondre
Gabriel
2004
C´Chartres Cyclisme
+ 09:37
70
Dréano
Victor
2003
Morbihan Fybolia GOA
+ 09:37
71
Cadoret
Theotime
2003
Team La Crêpe de Brocéliande-BLC
+ 09:37
72
Verrier
Tristan
2003
UC Cholet 49
+ 09:37
73
Charpentier
Théo
2000
US Saint-Herblain Cyclisme
+ 09:37
74
Martineau
Nolan
2003
-
+ 09:37
75
Le Roux
Clément
2003
UC Cholet 49
+ 09:37
76
Kerboriou
Julien
1990
V.C.Lucéen
+ 09:37
77
Moisseron
Elliot
2004
V.C.Avranches
+ 09:37
78
Mulon
Hugo
2003
-
+ 09:37
79
Teisseire
Clément
1999
Vélo Sport Valletais
+ 09:37
80
Poirier
Antonin
2003
-
+ 09:37
81
Gaudin
Guillaume
1989
Vélo Sport Valletais
+ 09:37
82
Souffache
Stellio
1996
Sablé Sarthe Cyclisme
+ 09:37
83
Le Porh
Romain
2003
Team La Crêpe de Brocéliande-BLC
+ 09:37
84
Elan
Thomas
1999
V.C.Lucéen
+ 09:37
85
David
Mathieu
2004
Sablé Sarthe Cyclisme
+ 09:37
86
Gaschet
Thibault
2003
Vélo Sport Valletais
+ 09:37
87
Hernot
Guirec
2003
Team La Crêpe de Brocéliande-BLC
+ 09:37
88
Duchene
Jeremy
1997
SCO Cyclisme Angers
+ 09:37
89
Ferron
Olivier
1993
SCO Cyclisme Angers
+ 09:37
90
Rouland
Louis
2002
Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
+ 09:37
91
Ollivier
Gurvan
2000
Team Sprint Energy
+ 09:37
92
Malgorn
Adrien
2003
Vélo Sport Valletais
+ 09:37
Informazioa
Tour du Pays Lionnais
France
21. maiatza 2023
1.12.1