05.08 |
3 | | |
Denderwindeke
| Jr
|
2023-08-05 | | Gehiago ikusi |
30.07 |
37 | | |
GP Roger De Coninck
| Jr
|
2023-07-30 | | Gehiago ikusi |
16.07 |
|
|
Medzinárodné Dubnica nad Váhom
| J-2.NC
|
2023-07-16 |
| |
16.07 |
43 | | |
Medzinárodné Dubnica nad Váhom
| Orokorra
|
2023-07-16 | | |
23.07 |
27 | | |
Tielt-Kanegem
| Jr
|
2023-07-23 | | Gehiago ikusi |
04.07 |
DNF | | |
Course de côte Herbeumont Juniors
| Jr
|
2023-07-04 | | Gehiago ikusi |
02.07 |
15 | | |
GP Luxembourg
| J-1.1
|
2023-07-02 | | Gehiago ikusi |
01.07 |
|
|
GP Général Patton Juniors
| J-1.1
|
2023-07-01 |
| |
01.07 |
19 | | |
GP Général Patton Juniors
| Orokorra
|
2023-07-01 | | |
28.05 |
DNF | | |
Belgium RR-JR
| CN
|
2023-05-28 | | Gehiago ikusi |
21.05 |
51 | | |
Ronde van Vlaanderen Juniors
| J-1.1
|
2023-05-21 | | Gehiago ikusi |
06.05 |
DNF | | |
Liege-Bastogne-Liege Juniors
| J-1.1
|
2023-05-06 | | Gehiago ikusi |
29.04 |
14 | | |
Meldert
| Jr
|
2023-04-29 | | Gehiago ikusi |
22.04 |
11 | | |
Tollembeek Juniors
| Jr
|
2023-04-22 | | Gehiago ikusi |
16.04 |
|
|
Côte d'Or Classic Juniors
| Jr
|
2023-04-16 |
| |
16.04 |
23 | | |
Côte d'Or Classic Juniors
| Orokorra
|
2023-04-16 | | |
06.08 |
8 | | |
Bierbeek-Bremt
| Jr
|
2023-08-06 | | Gehiago ikusi |
12.08 |
23 | | |
Angreau-Honnelles
| Jr
|
2023-08-12 | | Gehiago ikusi |
07.10 |
7 | | |
Wolvertem - GP Feneko
| Jr
|
2023-10-07 | | Gehiago ikusi |
01.10 |
20 | | |
Herselt
| Jr
|
2023-10-01 | | Gehiago ikusi |
30.09 |
25 | | |
Heestert
| Jr
|
2023-09-30 | | Gehiago ikusi |
24.09 |
12 | | |
GP Ernest Beco
| Jr
|
2023-09-24 | | Gehiago ikusi |
16.09 |
1 | | |
Sint - Antelinks
| Jr
|
2023-09-16 | | Gehiago ikusi |
10.09 |
18 | | |
Dentergem
| Jr
|
2023-09-10 | | Gehiago ikusi |
09.09 |
5 | | |
Neigem
| Jr
|
2023-09-09 | | Gehiago ikusi |
03.09 |
22 | | |
Memorial Igor Decraene Juniors
| Jr
|
2023-09-03 | | Gehiago ikusi |
27.08 |
28 | | |
Route des Géants Juniors
| J-1.1
|
2023-08-27 | | Gehiago ikusi |
20.08 |
11 | | |
Lennik
| Jr
|
2023-08-20 | | Gehiago ikusi |
19.08 |
17 | | |
Haasdonk
| Jr
|
2023-08-19 | | Gehiago ikusi |
09.04 |
16 | | |
Mémorial Antoine Demoitié Juniors
| Jr
|
2023-04-09 | | Gehiago ikusi |
01.04 |
6 | | |
Memorial Jimmy Duquennoy - Bury
| Jr
|
2023-04-01 | | Gehiago ikusi |
26.03 |
2 | | |
Neerijse
| Jr
|
2023-03-26 | | Gehiago ikusi |
18.03 |
24 | | |
GP Phalempin
| Jr
|
2023-03-18 | | Gehiago ikusi |
11.03 |
DNF | | |
Nokere Koerse Juniors
| J-1.1
|
2023-03-11 | | Gehiago ikusi |
16.07 |
43 | 43 | |
Medzinárodné Dubnica nad Váhom | 3. Etapa
|
2023-07-16 | | |
15.07 |
68 | 59 | |
Medzinárodné Dubnica nad Váhom | 2. Etapa
|
2023-07-15 | | |
14.07 |
64 | 64 | |
Medzinárodné Dubnica nad Váhom | 1. Etapa
|
2023-07-14 | | |
16.04 |
26 | | |
Côte d'Or Classic Juniors | 3. Etapa
|
2023-04-16 | | |
16.04 |
50 | | |
Côte d'Or Classic Juniors | 2. Etapa
|
2023-04-16 | | |
15.04 |
15 | | |
Côte d'Or Classic Juniors | 1. Etapa
|
2023-04-15 | | |