30.10 |
41 | | |
Maasmechelen u23
| Ziklokrossa
|
2022-10-30 | | Gehiago ikusi |
23.10 |
29 | | |
Tábor u23
| Ziklokrossa
|
2022-10-23 | | Gehiago ikusi |
16.10 |
17 | | |
Dohnany II
| Ziklokrossa
|
2022-10-16 | | Gehiago ikusi |
15.10 |
22 | | |
Dohnany I
| Ziklokrossa
|
2022-10-15 | | Gehiago ikusi |
01.10 |
9 | | |
Hlinsko
| Ziklokrossa
|
2022-10-01 | | Gehiago ikusi |
28.09 |
12 | | |
Holé Vrchy
| Ziklokrossa
|
2022-09-28 | | Gehiago ikusi |
25.09 |
30 | | |
Illnau
| Ziklokrossa
|
2022-09-25 | | Gehiago ikusi |
11.09 |
22 | | |
Bensheim
| Ziklokrossa
|
2022-09-11 | | Gehiago ikusi |
10.09 |
12 | | |
Lützelbach
| Ziklokrossa
|
2022-09-10 | | Gehiago ikusi |
31.07 |
|
|
Orlicka Lanskroun Juniors
| Jr
|
2022-07-31 |
| |
31.07 |
29 | | |
Orlicka Lanskroun Juniors
| Orokorra
|
2022-07-31 | | |
16.07 |
14 | | |
Int. Steiner Shopping Erlauftaler Radsporttage U19
| Jr
|
2022-07-16 | | Gehiago ikusi |
28.06 |
3 | | |
Giant Liga GP Plzeský U19
| Jr
|
2022-06-28 | | Gehiago ikusi |
25.06 |
DNS | | |
Czech/Slovakia RR-JR
| CN
|
2022-06-25 | | Gehiago ikusi |
01.05 |
|
|
Grand Prix West Bohemia
| J-1.1
|
2022-05-01 |
| |
01.05 |
49 | | |
Grand Prix West Bohemia
| Orokorra
|
2022-05-01 | | |
01.11 |
27 | | |
Oudenaarde u23
| Ziklokrossa
|
2022-11-01 | | Gehiago ikusi |
12.11 |
10 | | |
Veseli nad Luznici
| Ziklokrossa
|
2022-11-12 | | Gehiago ikusi |
18.12 |
2 | | |
European Cup u23
| Ziklokrossa
|
2022-12-18 | | Gehiago ikusi |
10.12 |
10 | | |
Rýmarov
| Ziklokrossa
|
2022-12-10 | | Gehiago ikusi |
03.12 |
10 | | |
Kolin
| Ziklokrossa
|
2022-12-03 | | Gehiago ikusi |
17.11 |
13 | | |
Slany
| Ziklokrossa
|
2022-11-17 | | Gehiago ikusi |
31.07 |
10 | | |
Orlicka Lanskroun Juniors
| Puntuak
|
2022-07-31 | | |
31.07 |
8 | | |
Orlicka Lanskroun Juniors | 4. Etapa
|
2022-07-31 | | |
30.07 |
7 | | |
Orlicka Lanskroun Juniors | 3. Etapa
|
2022-07-30 | | |
30.07 |
62 | | |
Orlicka Lanskroun Juniors | 2. Etapa
|
2022-07-30 | | |
29.07 |
12 | | |
Orlicka Lanskroun Juniors | 1. Etapa
|
2022-07-29 | | |