DoB? |
Pos | Txirrindularia | Taldea | Denbora | |
---|---|---|---|---|
01 | Uneken Lonneke | Drenthe | 02:08:15 | |
02 | van der Duin Maike | Drenthe | + 00 | |
03 | Olausson Wilma | Sweden | + 00 | |
04 | Gedraityte Akvile | Lithuania | + 00 | |
05 | Saabye Mie | Denmark | + 00 | |
06 | Hechler Katharina | Germany | + 00 | |
07 | Mathisen Silje | Norway Regional | + 00 | |
08 | Grit Ilse | WZN / KWC / Eemland | + 00 | |
09 | Cushing Victoria | France | + 00 | |
10 | Reißner Lena Charlotte | Team Thuringen | + 00 | |
11 | Jaskulska Marta | Poland | + 00 | |
12 | Russell Ellie | Great Britain | + 00 | |
13 | Hoolwerf Cathalijne | ABP Junior | + 00 | |
14 | Bjerk Thale Sofie Kielland | Norway | + 00 | |
15 | Bredewold Mischa | WZN / KWC / Eemland | + 00 | |
16 | Clouse Katie | USA | + 00 | |
17 | Korevaar Thirza | Zuid-Holland | + 00 | |
18 | Youngwerth Abigail | USA | + 00 | |
19 | De Langhe Luca | Belgium | + 00 | |
20 | Limpens Pien | WV Schijndel | + 00 | |
21 | Knaven Britt | ABP Junior | + 00 | |
22 | Sevcikova Petra | Czech Republic | + 00 | |
23 | Smulders Silke | WV Schijndel | + 00 | |
24 | Biran Shira | Israel | + 00 | |
25 | Lutro Amalie | Norway | + 00 | |
26 | Gerritse Femke | WV Schijndel | + 00 | |
27 | Doherty Megan | USA | + 00 | |
28 | Nooijen Lieke | WSV Emmen | + 00 | |
29 | Jonkers Eva | RDE - District Oost | + 00 | |
30 | Verhoeff Ingrit | Zuid-West Nederland | + 00 | |
31 | Grangier India | France | + 00 | |
32 | Machalkova Petra | Slovakia | + 00 | |
33 | Gjøs Martine | Norway | + 00 | |
34 | Tacey April | Great Britain Regional | + 00 | |
35 | Georgi Pfeiffer | Great Britain | + 00 | |
36 | Ammerlaan Rozemarijn | ABP Junior | + 00 | |
37 | Ludwig Hannah | Team Mangertseder | + 00 | |
38 | van Rooijen Anne | RDE - District Oost | + 00 | |
39 | Swinkels Sylvie | ABP Junior | + 00 | |
40 | Bauernfeind Ricarda | Team Mangertseder | + 00 | |
41 | Ashworth Georgia | Great Britain | + 00 | |
42 | Smekal Finja | Germany | + 00 | |
43 | Heitzmann Dorothea | Team Thuringen | + 00 | |
44 | van Rooijen Eline | WZN / KWC / Eemland | + 00 | |
45 | Vromanne Justine | Doltcini - Vanassche | + 00 | |
46 | De Jonge Sanne | WSV Emmen | + 00 | |
47 | Midtsveen Natalie Irene | Norway Regional | + 00 | |
48 | Markus Roos | Noord-Holland | + 00 | |
49 | Paulechova Radka | Slovakia | + 00 | |
50 | Zuperkaite Erika | Lithuania | + 00 | |
51 | Barnwell Ella | Great Britain Regional | + 00 | |
52 | Serne Elisa | Zuid-West Nederland | + 00 | |
53 | Hermanovska Hana | Czech Republic | + 00 | |
54 | Zdun Anna-Helene | Team Thuringen | + 00 | |
55 | Zusann Eva-Maria | Team Mangertseder | + 00 | |
56 | Kloese Rose | WSV Emmen | + 00 | |
57 | Patinskaite Paulina | Lithuania | + 00 | |
58 | Da Cruz Laura | France | + 00 | |
59 | Gieskens Gaby | Restore Cycling | + 00 | |
60 | Olsen Elise Marie | Norway Regional | + 00 | |
61 | Le Mouel Célia | France | + 00 | |
62 | Bijwaard Eva | Zuid-Holland | + 00 | |
63 | Borgström Julia | Sweden | + 00 | |
64 | Lagendijk Marise | Zuid-Holland | + 00 | |
65 | Sernissi Gemma | Team Zhiraf Guerciotti | + 00 | |
66 | Verhoeven Stephanie | Zuid-West Nederland | + 00 | |
67 | Krahl Judith | Germany | + 00 | |
68 | Van Dijke Demi | Restore Cycling | + 00 | |
69 | Fedeli Letizia | Team Zhiraf Guerciotti | + 00 | |
70 | Pikunaite Aukse | Lithuania | + 00 | |
71 | Stolze Judith | Westland Wil Vooruit | + 00 | |
72 | Majewska Oliwia | Poland | + 00 | |
73 | Jandova Veronika | Czech Republic | + 00 | |
74 | Stern Friederike | Team Thuringen | + 00 | |
75 | Kool Fabienne | Noord-Holland | + 00 | |
76 | Verdonck Karen | Belgium | + 00 | |
77 | Hajkova Marketa | Czech Republic | + 00 | |
78 | Boogaard Emma | Noord-Holland | + 02:50 | |
79 | Renders Luna | Doltcini - Vanassche | + 03:31 | |
80 | Graveney Hannah | LIV - Awol | + 03:33 | |
81 | Docherty Anna | Great Britain | + 00 | |
82 | Bossuyt Shari | Doltcini - Vanassche | + 00 | |
83 | Dabrowska Malgorzata | Poland | + 05:25 | |
84 | Schoonewille Yvet | WSV Emmen | + 05:25 | |
85 | Lucchinelli Elena | Team Zhiraf Guerciotti | + 05:25 | |
86 | Soler Llacer Paula | CAF - Turnkey Engineering | + 05:25 | |
87 | Kierat Wiktoria | Poland | + 05:25 | |
88 | Van Hulst Ruth | RDE - District Oost | + 05:25 | |
89 | Amondarain Gaztanaga Naia | CAF - Turnkey Engineering | + 05:25 | |
90 | Lartitegi Ormazabal Amaia | CAF - Turnkey Engineering | + 05:25 | |
91 | Uyttenhove Aiko | Belgium | + 05:25 | |
92 | Braam Mirjam | Drenthe | + 05:25 | |
93 | Eickhof Juliet | Restore Cycling | + 05:25 | |
94 | Smith Elena | Great Britain Regional | + 05:25 | |
95 | Hrtankova Julia | Slovakia | + 05:25 | |
96 | Brookes Zoe | LIV - Awol | + 05:25 | |
97 | van Bokhoven Julia | WV Schijndel | + 05:25 | |
98 | Schutten Pam | Restore Cycling | + 05:25 | |
99 | Utne Mia | Norway Regional | + 05:31 | |
100 | Mesu Daphne | Zuid-West Nederland | + 05:33 | |
101 | Jensen Mette Egtoft | Denmark | + 07:15 | |
102 | Guazzini Vittoria | Team Zhiraf Guerciotti | + 00 | |
103 | Beers Janet | Noord-Holland | + 08:15 | |
104 | Van Der Kolk Iris | RDE - District Oost | + 08:15 | |
105 | Hayes Connie | LIV - Awol | + 08:15 | |
106 | Brookshire Isabella | USA | + 08:15 | |
107 | Sharpe Amelia | Great Britain Regional | + 08:15 | |
108 | Scavone Dina | Belgium | + 08:15 | |
109 | Johansson Johanna | Sweden | + 08:15 | |
110 | Olabarrieta Etxebarria Inge | CAF - Turnkey Engineering | + 08:15 | |
111 | Armstrong Anna | Westland Wil Vooruit | + 08:15 | |
112 | Klinge Ellen Højlund | Denmark | + 08:15 | |
113 | Reuven Noa | Israel | + 08:15 | |
114 | Maoz Nofar | Israel | + 08:15 | |
115 | Berger Shani | Israel | + 08:15 | |
116 | Bridson Emily | LIV - Awol | + 08:15 | |
117 | Roozemond Sanne | Westland Wil Vooruit | + 08:15 | |
118 | Lutelius Medina | Sweden | + 08:15 | |
119 | van Weereld Lieke | Zuid-Holland | + 08:15 | |
120 | Svanholmer Tusnelda | Denmark | + 08:15 | |
DNS | Germann Mareike | Team Mangertseder | ||
DNF | Schoppe Olivia | Germany | ||
DNF | Feldmann Pernille Larsen | Norway | ||
DNF | Debnarova Laura | Slovakia | ||
DNF | Röge Lorraine | Drenthe | ||
DNF | Romers Piene | Westland Wil Vooruit | ||
DNF | De Haan Noa | WZN / KWC / Eemland | ||
DNF | Lenaers Jade | Doltcini - Vanassche |
Pos | Txirrindularia | Taldea | Denbora | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Uneken Lonneke | Drenthe | 02:08:05 | ||
2 | Olausson Wilma | Sweden | + 03 | ||
3 | van der Duin Maike | Drenthe | + 04 | ||
4 | Sevcikova Petra | Czech Republic | + 04 | ||
5 | Knaven Britt | ABP Junior | + 08 | ||
6 | Cushing Victoria | France | + 09 | ||
7 | Gedraityte Akvile | Lithuania | + 10 | ||
8 | Saabye Mie | Denmark | + 10 | ||
9 | Hechler Katharina | Germany | + 10 | ||
10 | Mathisen Silje | Norway Regional | + 10 | ||
11 | Grit Ilse | WZN / KWC / Eemland | + 10 | ||
12 | Reißner Lena Charlotte | Team Thuringen | + 10 | ||
13 | Jaskulska Marta | Poland | + 10 | ||
14 | Russell Ellie | Great Britain | + 10 | ||
15 | Hoolwerf Cathalijne | ABP Junior | + 10 | ||
16 | Bjerk Thale Sofie Kielland | Norway | + 10 | ||
17 | Bredewold Mischa | WZN / KWC / Eemland | + 10 | ||
18 | Clouse Katie | USA | + 10 | ||
19 | Korevaar Thirza | Zuid-Holland | + 10 | ||
20 | Youngwerth Abigail | USA | + 10 | ||
21 | De Langhe Luca | Belgium | + 10 | ||
22 | Limpens Pien | WV Schijndel | + 10 | ||
23 | Smulders Silke | WV Schijndel | + 10 | ||
24 | Biran Shira | Israel | + 10 | ||
25 | Lutro Amalie | Norway | + 10 | ||
26 | Gerritse Femke | WV Schijndel | + 10 | ||
27 | Doherty Megan | USA | + 10 | ||
28 | Nooijen Lieke | WSV Emmen | + 10 | ||
29 | Jonkers Eva | RDE - District Oost | + 10 | ||
30 | Verhoeff Ingrit | Zuid-West Nederland | + 10 | ||
31 | Grangier India | France | + 10 | ||
32 | Machalkova Petra | Slovakia | + 10 | ||
33 | Gjøs Martine | Norway | + 10 | ||
34 | Tacey April | Great Britain Regional | + 10 | ||
35 | Georgi Pfeiffer | Great Britain | + 10 | ||
36 | Ammerlaan Rozemarijn | ABP Junior | + 10 | ||
37 | Ludwig Hannah | Team Mangertseder | + 10 | ||
38 | van Rooijen Anne | RDE - District Oost | + 10 | ||
39 | Swinkels Sylvie | ABP Junior | + 10 | ||
40 | Bauernfeind Ricarda | Team Mangertseder | + 10 | ||
41 | Ashworth Georgia | Great Britain | + 10 | ||
42 | Smekal Finja | Germany | + 10 | ||
43 | Heitzmann Dorothea | Team Thuringen | + 10 | ||
44 | van Rooijen Eline | WZN / KWC / Eemland | + 10 | ||
45 | Vromanne Justine | Doltcini - Vanassche | + 10 | ||
46 | De Jonge Sanne | WSV Emmen | + 10 | ||
47 | Midtsveen Natalie Irene | Norway Regional | + 10 | ||
48 | Markus Roos | Noord-Holland | + 10 | ||
49 | Paulechova Radka | Slovakia | + 10 | ||
50 | Zuperkaite Erika | Lithuania | + 10 | ||
51 | Barnwell Ella | Great Britain Regional | + 10 | ||
52 | Serne Elisa | Zuid-West Nederland | + 10 | ||
53 | Hermanovska Hana | Czech Republic | + 10 | ||
54 | Zdun Anna-Helene | Team Thuringen | + 10 | ||
55 | Zusann Eva-Maria | Team Mangertseder | + 10 | ||
56 | Kloese Rose | WSV Emmen | + 10 | ||
57 | Patinskaite Paulina | Lithuania | + 10 | ||
58 | Da Cruz Laura | France | + 10 | ||
59 | Gieskens Gaby | Restore Cycling | + 10 | ||
60 | Olsen Elise Marie | Norway Regional | + 10 | ||
61 | Le Mouel Célia | France | + 10 | ||
62 | Bijwaard Eva | Zuid-Holland | + 10 | ||
63 | Borgström Julia | Sweden | + 10 | ||
64 | Lagendijk Marise | Zuid-Holland | + 10 | ||
65 | Sernissi Gemma | Team Zhiraf Guerciotti | + 10 | ||
66 | Verhoeven Stephanie | - | Zuid-West Nederland | + 10 | |
67 | Krahl Judith | Germany | + 10 | ||
68 | Van Dijke Demi | Restore Cycling | + 10 | ||
69 | Fedeli Letizia | - | Team Zhiraf Guerciotti | + 10 | |
70 | Pikunaite Aukse | Lithuania | + 10 | ||
71 | Stolze Judith | Westland Wil Vooruit | + 10 | ||
72 | Majewska Oliwia | Poland | + 10 | ||
73 | Jandova Veronika | Czech Republic | + 10 | ||
74 | Stern Friederike | Team Thuringen | + 10 | ||
75 | Kool Fabienne | - | Noord-Holland | + 10 | |
76 | Verdonck Karen | Belgium | + 10 | ||
77 | Hajkova Marketa | Czech Republic | + 10 | ||
78 | Docherty Anna | Great Britain | + 10 | ||
79 | Bossuyt Shari | Doltcini - Vanassche | + 10 | ||
80 | Guazzini Vittoria | Team Zhiraf Guerciotti | + 10 | ||
81 | Boogaard Emma | Noord-Holland | + 03:00 | ||
82 | Renders Luna | Doltcini - Vanassche | + 03:41 | ||
83 | Graveney Hannah | LIV - Awol | + 03:43 | ||
84 | Dabrowska Malgorzata | Poland | + 05:35 | ||
85 | Schoonewille Yvet | WSV Emmen | + 05:35 | ||
86 | Lucchinelli Elena | Team Zhiraf Guerciotti | + 05:35 | ||
87 | Soler Llacer Paula | CAF - Turnkey Engineering | + 05:35 | ||
88 | Kierat Wiktoria | Poland | + 05:35 | ||
89 | Van Hulst Ruth | - | RDE - District Oost | + 05:35 | |
90 | Amondarain Gaztanaga Naia | CAF - Turnkey Engineering | + 05:35 | ||
91 | Lartitegi Ormazabal Amaia | CAF - Turnkey Engineering | + 05:35 | ||
92 | Uyttenhove Aiko | Belgium | + 05:35 | ||
93 | Braam Mirjam | - | Drenthe | + 05:35 | |
94 | Eickhof Juliet | Restore Cycling | + 05:35 | ||
95 | Smith Elena | Great Britain Regional | + 05:35 | ||
96 | Hrtankova Julia | Slovakia | + 05:35 | ||
97 | Brookes Zoe | - | LIV - Awol | + 05:35 | |
98 | van Bokhoven Julia | WV Schijndel | + 05:35 | ||
99 | Schutten Pam | Restore Cycling | + 05:35 | ||
100 | Utne Mia | - | Norway Regional | + 05:41 | |
101 | Mesu Daphne | Zuid-West Nederland | + 05:43 | ||
102 | Jensen Mette Egtoft | Denmark | + 07:25 | ||
103 | Beers Janet | - | Noord-Holland | + 08:25 | |
104 | Van Der Kolk Iris | RDE - District Oost | + 08:25 | ||
105 | Hayes Connie | LIV - Awol | + 08:25 | ||
106 | Brookshire Isabella | USA | + 08:25 | ||
107 | Sharpe Amelia | Great Britain Regional | + 08:25 | ||
108 | Scavone Dina | Belgium | + 08:25 | ||
109 | Johansson Johanna | Sweden | + 08:25 | ||
110 | Olabarrieta Etxebarria Inge | - | CAF - Turnkey Engineering | + 08:25 | |
111 | Armstrong Anna | Westland Wil Vooruit | + 08:25 | ||
112 | Klinge Ellen Højlund | Denmark | + 08:25 | ||
113 | Reuven Noa | Israel | + 08:25 | ||
114 | Maoz Nofar | Israel | + 08:25 | ||
115 | Berger Shani | Israel | + 08:25 | ||
116 | Bridson Emily | LIV - Awol | + 08:25 | ||
117 | Roozemond Sanne | Westland Wil Vooruit | + 08:25 | ||
118 | Lutelius Medina | - | Sweden | + 08:25 | |
119 | van Weereld Lieke | Zuid-Holland | + 08:25 | ||
120 | Svanholmer Tusnelda | Denmark | + 08:25 |
1. Etapa | 80.5 km
Midwolda -> Midwolda
J-2.NC
L.Uneken | Liderra
W.Olausson | Gaztea
L.Uneken | Puntuak
G.Ashworth | Lehiakorrena
A.Youngwerth | Tarteko helmuga