FIRSTCYCLING
Amateurra
Errepidea
Amateurra
Junior
Ziklokrossa
Mendiko bizkikleta
Pista
Fantasia
Lasterketak eta emaitzak
Taldeak
Sailkapena
Vysocina
Amateurra, 4. Etapa, 4.abuztua 2019, Czechia
Lasterketaren informazioa
Emaitzak
Partaideak
Historia
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
Etapa
Sailkapen nagusia
Sailkapen nagusia
Etapa: 01
Etapa: 02
Etapa: 03
Etapa: 04
Embed Results
Herrialdeak
Austria
Czechia
Germany
Netherlands
New Zealand
Slovakia
USA
Taldeak
KED Stevens Radteam Berlin
Arbo Headstart on Fahrrad
ARBÖ Bundesteam
ARBÖ-Denzel Bike Friends SZb AS
Cez Cyklo Team Tabor
CK Pribram - Fany Gastro
Duratec Weil Hoteltime
Elkov - Author
Germany
GRC Jan Van Arckel
Mixed 5
PROefekt Team
Sportraces-Isaac Team
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
Team Cyklo Trainer
Team Dukla Praha
Team Forman Cinelli
TJ Favorit Brno
TJ Kovo Praha
TJ Slavia SG Trencin
Topforex-Lapierre
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Veloclub Ratisbona
Willebord Wil Vooruit
WV Westland Wil Vooruit
DoB?
Pos
Txirrindularia
Jaioterria
Taldea
Denbora
01
Haller
Patrick
1997
Germany
02:09:19
02
Zahalka
Matej
1993
Elkov - Author
+ 00
03
Bosch
Manuel
1989
Union Raiffeisen Radteam Tirol
+ 08
04
van Noppen
Antonie
1998
GRC Jan Van Arckel
+ 02:38
05
Neuman
Dominik
1995
Elkov - Author
+ 02:38
06
Van Kleef
Coen
1996
WV Westland Wil Vooruit
+ 02:38
07
Lehky
Roman
1996
Topforex-Lapierre
+ 02:38
08
Pietrula
Nicolas
1995
Team Dukla Praha
+ 02:38
09
Boubal
Martin
1984
CK Pribram - Fany Gastro
+ 02:38
10
Bittner
Jakub
1994
Team Forman Cinelli
+ 02:38
11
Pakalski
Henrik
1999
KED Stevens Radteam Berlin
+ 02:38
12
Nesvadba
Jan
1991
Cez Cyklo Team Tabor
+ 02:38
13
Kanen
Kelvin
2000
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 02:38
14
Batt
Ethan
1998
Willebord Wil Vooruit
+ 02:38
15
Petrus
Jiri
1996
Topforex-Lapierre
+ 02:38
16
Schaffner
Moritz
1993
Veloclub Ratisbona
+ 02:38
17
Ten Boske
Kars
2000
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 02:38
18
Buksa
Dominik
1990
Mixed 5
+ 02:38
19
Stöhr
Jan
1991
Mixed 5
+ 02:38
20
Thanner
Stefan
1992
Union Raiffeisen Radteam Tirol
+ 02:38
21
Peter
Jannis
2000
Germany
+ 02:38
22
Roth
Nepomuk
2000
Veloclub Ratisbona
+ 02:38
23
Rotter
Michal
2000
TJ Favorit Brno
+ 02:38
24
Hasselaar
Jeroen
2000
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 02:38
25
Wolfmayr
Andreas
1998
Arbo Headstart on Fahrrad
+ 02:38
26
Hula
Robert
2000
Sportraces-Isaac Team
+ 02:38
27
Habermann
Richard
1999
TJ Kovo Praha
+ 02:38
28
Stöhr
Pavel
1991
Mixed 5
+ 02:38
29
van der Touw
Milan
1999
WV Westland Wil Vooruit
+ 02:38
30
Pokorny
Jiri
1997
CK Pribram - Fany Gastro
+ 02:38
31
Nelck
Bram
1998
WV Westland Wil Vooruit
+ 02:38
32
Dolezal
Adam
2000
Cez Cyklo Team Tabor
+ 02:38
33
Böke
Dominic
1990
Veloclub Ratisbona
+ 03:10
34
Janosik
Kristian
1999
PROefekt Team
+ 03:26
35
Ruijten
Niels
1996
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 06:10
36
Heek
Derek
1995
GRC Jan Van Arckel
+ 06:10
37
Reiter
Daniel
1991
Union Raiffeisen Radteam Tirol
+ 06:10
38
Treubel
Pascal
1997
Germany
+ 07:10
39
Konczer
Michael
1993
ARBÖ-Denzel Bike Friends SZb AS
+ 07:18
40
Karas
Juraj
1985
PROefekt Team
+ 09:35
41
Kohout
Martin
1998
Topforex-Lapierre
+ 09:35
42
Sitters
Bas
1997
Willebord Wil Vooruit
+ 09:35
43
Malik
Robert
1993
CK Pribram - Fany Gastro
+ 09:35
44
Vliek
Mike
2000
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 12:23
45
Kminek
Vojtech
2000
TJ Favorit Brno
+ 12:23
46
Kohout
Michal
1996
Team Dukla Praha
+ 12:23
47
Vreugdenhil
Bart
1995
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 12:23
48
Stravers
Jarri
1997
GRC Jan Van Arckel
+ 12:23
49
Pilecek
Jakub
2000
CK Pribram - Fany Gastro
+ 12:23
50
Van Pelt
Olivier
1997
GRC Jan Van Arckel
+ 12:23
51
Gonda
Pavel
1981
Duratec Weil Hoteltime
+ 12:23
52
Gaubitzer
Michael
1983
ARBÖ Bundesteam
+ 12:23
53
Stockmeyer
Fabian
1991
ARBÖ Bundesteam
+ 12:23
OOT
Kulhanek
David
2000
TJ Favorit Brno
OOT
Van Leuken
Dirk
1993
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
OOT
de Mönnink
Joris
1999
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
OOT
Sölkner
Stefan
1996
Arbo Headstart on Fahrrad
OOT
Vones
Jan
2000
Mixed 5
OOT
Andrle
David
2000
Topforex-Lapierre
OOT
Kostiha
Antonin
2000
Team Dukla Praha
OOT
Dirven
Roy
2000
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
OOT
Hebik
Martin
1982
CK Pribram - Fany Gastro
OOT
Greenberg
Cory
1988
Veloclub Ratisbona
OOT
Müller
Robert
1986
Veloclub Ratisbona
DNS
Capek
Tomas
1998
Topforex-Lapierre
DNS
Junek
Josef Maxmilian
1998
Team Dukla Praha
DNS
van den Dool
Jens
1998
Willebord Wil Vooruit
DNS
Boros
Michael
1992
Cez Cyklo Team Tabor
DNS
Hampl
Petr
1993
TJ Favorit Brno
DNS
Prochazka
Michal
1999
TJ Favorit Brno
DNF
Stoiber
Lukas
1989
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Franz
Marcel
1996
Germany
DNF
Heinrich
Lukas
1979
Team Forman Cinelli
DNF
Frkal
Jakub
1994
Team Forman Cinelli
DNF
Bakus
Tomas
1998
Cez Cyklo Team Tabor
DNF
Cech
Martin
2000
Sportraces-Isaac Team
DNF
Sekanina
Adam
1995
TJ Favorit Brno
Pos
Txirrindularia
Jaioterria
Taldea
Denbora
1
3
Haller
Patrick
1997
Germany
11:36:24
2
3
Zahalka
Matej
1993
Elkov - Author
+ 06
3
12
Bosch
Manuel
1989
Union Raiffeisen Radteam Tirol
+ 28
4
3
Habermann
Richard
1999
TJ Kovo Praha
+ 56
5
2
Bittner
Jakub
1994
Team Forman Cinelli
+ 02:12
6
-
Peter
Jannis
2000
Germany
+ 02:59
7
-
Neuman
Dominik
1995
Elkov - Author
+ 03:02
8
1
van Noppen
Antonie
1998
GRC Jan Van Arckel
+ 03:02
9
1
Petrus
Jiri
1996
Topforex-Lapierre
+ 03:02
10
1
Pakalski
Henrik
1999
KED Stevens Radteam Berlin
+ 03:02
11
1
Lehky
Roman
1996
Topforex-Lapierre
+ 03:02
12
2
Boubal
Martin
1984
CK Pribram - Fany Gastro
+ 03:02
13
3
Batt
Ethan
1998
Willebord Wil Vooruit
+ 04:09
14
4
Pietrula
Nicolas
1995
Team Dukla Praha
+ 04:27
15
2
Buksa
Dominik
1990
Mixed 5
+ 04:27
16
3
Van Kleef
Coen
1996
WV Westland Wil Vooruit
+ 11:31
17
4
Nesvadba
Jan
1991
Cez Cyklo Team Tabor
+ 11:31
18
2
Stöhr
Jan
1991
Mixed 5
+ 11:31
19
7
Schaffner
Moritz
1993
Veloclub Ratisbona
+ 11:31
20
5
Wolfmayr
Andreas
1998
Arbo Headstart on Fahrrad
+ 11:31
21
6
Hasselaar
Jeroen
2000
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 11:31
22
6
Hula
Robert
2000
Sportraces-Isaac Team
+ 11:31
23
6
Rotter
Michal
2000
TJ Favorit Brno
+ 11:31
24
6
van der Touw
Milan
1999
WV Westland Wil Vooruit
+ 11:31
25
7
Janosik
Kristian
1999
PROefekt Team
+ 12:19
26
10
Nelck
Bram
1998
WV Westland Wil Vooruit
+ 12:45
27
11
Pokorny
Jiri
1997
CK Pribram - Fany Gastro
+ 13:22
28
3
Reiter
Daniel
1991
Union Raiffeisen Radteam Tirol
+ 15:03
29
14
Stöhr
Pavel
1991
Mixed 5
+ 16:22
30
3
Kohout
Martin
1998
Topforex-Lapierre
+ 18:28
31
9
Konczer
Michael
1993
ARBÖ-Denzel Bike Friends SZb AS
+ 19:32
32
17
Thanner
Stefan
1992
Union Raiffeisen Radteam Tirol
+ 20:35
33
17
Ten Boske
Kars
2000
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 20:35
34
3
Stravers
Jarri
1997
GRC Jan Van Arckel
+ 22:40
35
6
Malik
Robert
1993
CK Pribram - Fany Gastro
+ 23:18
36
11
Treubel
Pascal
1997
Germany
+ 25:07
37
16
Böke
Dominic
1990
Veloclub Ratisbona
+ 26:01
38
6
Kohout
Michal
1996
Team Dukla Praha
+ 26:09
39
7
Karas
Juraj
1985
PROefekt Team
+ 27:18
40
5
Stockmeyer
Fabian
1991
ARBÖ Bundesteam
+ 28:29
41
11
Ruijten
Niels
1996
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 28:41
42
18
Roth
Nepomuk
2000
Veloclub Ratisbona
+ 30:09
43
19
Dolezal
Adam
2000
Cez Cyklo Team Tabor
+ 30:16
44
4
Vliek
Mike
2000
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 30:20
45
6
Pilecek
Jakub
2000
CK Pribram - Fany Gastro
+ 30:20
46
17
Kanen
Kelvin
2000
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 34:22
47
14
Sitters
Bas
1997
Willebord Wil Vooruit
+ 37:13
48
9
Gaubitzer
Michael
1983
ARBÖ Bundesteam
+ 37:37
49
9
Vreugdenhil
Bart
1995
T.W.C Tempo-VIRO-Hoppenbrouwers
+ 38:38
50
17
Heek
Derek
1995
GRC Jan Van Arckel
+ 44:34
51
18
Van Pelt
Olivier
1997
GRC Jan Van Arckel
+ 52:20
52
18
Gonda
Pavel
1981
Duratec Weil Hoteltime
+ 53:09
53
18
Kminek
Vojtech
2000
TJ Favorit Brno
+ 55:42
Informazioa
Vysocina
Czechia
4. Etapa | 81.8 km
Bystrice
->
Pernštejnem
NE