Normala Ikuspegi zabala Estatistikak
Urbano CT | |
---|---|
1 | Devos Han |
2 | Philips Jonas |
3 | De Pauw Len |
4 | Pemen Diederik |
5 | Kaesemans Jasper |
6 | Lagrou Stan |
7 | Van Hemelen Vincent |
Van Eyck Sport-Josan | |
---|---|
11 | Delahaye Jens |
12 | Van Cauter Jarne |
13 | Timmermans Tom |
14 | Timmermans Tim |
15 | Van de Perre Dimitri |
16 | Steenackers Luka |
17 | Dillen Ruben |
Jonge Rakkers Vollezele | |
---|---|
21 | Lauwereys Jarne |
22 | Goossens Brecht |
23 | De Milde Thomas |
24 | Van Schelvergem Joachim |
25 | Van Der Taelen Glen |
26 | Van de Wiele Thomas |
27 | Van Wesemael Maarten |
Young Cycling Talent D & D | |
---|---|
31 | De Caerle Gino |
32 | Geersheuvels Toon |
33 | Vanherck Stijn |
34 | Goyvaerts Ibo |
35 | Borgers Gilles |
36 | Van Gestel Sidney |
37 | Van Der Vorst Fabian |
Stageco CT | |
---|---|
41 | Cle Brent |
42 | Gerits Vince |
43 | Offermans Michiel |
44 | Schoevaers Ward |
45 | Brusseleers Kiano |
46 | Van Den Put Ronan |
47 | Timmers Lars |
VP Consulting-Prorace CT | |
---|---|
51 | Van Nyen Bob |
52 | Cornelis Jonas |
53 | Jacobs Owen |
54 | Vogels Aaron |
55 | Scherpenbergh Yarne |
56 | Clynhens Jens |
57 | Boels Senne |
Van Mossel CT | |
---|---|
61 | Van Rillaer Witse |
62 | De Meyer Jarne |
63 | Huybrechts Sander |
64 | Hristov Svetozar |
65 | Jacobs Robin |
66 | Van Roy Matthias |
67 | Godfroid Olivier |
Acrog - Tormans | |
---|---|
71 | Vandenbranden Noah |
72 | De Decker Tijl |
73 | Pollefliet Gianluca |
74 | Brouwers Arno |
75 | Verstrynge Emiel |
76 | Kopecky Tomas |
77 | Vermeer Tom |
Wielerclub Steeds Vooraan Kontich | |
---|---|
81 | Lauwens Feddrik |
82 | Grootjans Jeno |
83 | Geysels Xander |
84 | Vancampenhout Ignace |
85 | Daniels Toon |
86 | De Meyer Senne |
87 | Huysmans Brent |
Hubo-Titan Cargo CT | |
---|---|
91 | Van der Eycken Brent |
92 | Laurent Giovanni |
93 | De Boes Timmy |
94 | Fuchs Thimo |
95 | Jacobs Tuur |
96 | De Rijk Sim |
97 | Raeymaekers Mattias |
Sport en Moedig Genk | |
---|---|
101 | Lefeber Mathias |
102 | Bzdenga Vinny |
103 | Theuws Bart |
104 | Crijns Michiel |
105 | Lavreysen Axel |
106 | Schurgers Stef |
107 | Van Der Looij Simon |
Davo-United CT | |
---|---|
111 | Rogier Stef |
112 | Godart Bo |
113 | Thys Joren |
114 | Vandevelde Yentl |
115 | Hillen Michiel |
116 | Scherpenbergh Tristan |
117 | Vanheel Elias |
Lotto Soudal U23 | |
---|---|
121 | Boons Jente |
122 | Braet Vito |
123 | Pattyn Steven |
124 | Ponsaerts Thibaut |
125 | Slock Liam |
126 | Van Ryckeghem Lars |
Home Solution-Soenens | |
---|---|
131 | Bomboi Davide |
132 | Claeys Arno |
133 | Five Trystan |
134 | Lootens Gust |
135 | Squire Ben |
136 | Van Mulders Brent |
137 | Van Petegem Axandre |
Indulek-Doltcini-Derito CT | |
---|---|
141 | De Kee Glenn |
142 | Vercauteren Thomas |
143 | De Neve Arthur |
144 | Decuypere Nathan |
145 | Collie Lars |
146 | Houtekier Justin |
147 | Van Der Perre Diemer |
VDM -Trawobo CT | |
---|---|
151 | Volkaert Jonas |
152 | Deman Brem |
153 | Teerlinck Alexander |
154 | Segers Ryan |
155 | De Neve Tomas |
156 | Nonneman Maxim |
157 | Wante Jari |
Basso Team Flanders | |
---|---|
161 | Rietjens Sander |
162 | Daniels Lars |
163 | Van Peteghem Trifonius |
164 | Bauters Arne |
165 | Bosmans Tom |
166 | Van Tricht Floris |
EFC - L&R - Vulsteke | |
---|---|
171 | Bouts Jens |
172 | Caethoven Kenneth |
173 | De Meester Luca |
174 | Borra Gilles |
175 | Lauryssen Yorben |
176 | Vanoverberghe Jens |
177 | Wold Marius |
VZW WP de Molenspurters Meulebeke | |
---|---|
181 | Balcaen Manolito |
182 | Benoit Jonas |
183 | Dhont Arnoud |
184 | Forrier Gianni |
185 | Maeyaert Baptiste |
186 | Van Coppenolle Lars |
187 | Vervaeke Aaron |
Gaverzicht-BE Okay | |
---|---|
191 | Vercruysse Gilles |
192 | Decaestecker Korneel |
193 | Drobek Hubert |
194 | Noreilde Kobe |
195 | Vanderbeke Aiden |
196 | Verhulst Wouter |
197 | Verfaillie Arne |
BHST Cycling Team | |
---|---|
201 | Van Vlerken Marijn |
202 | Bijl Kinley |
203 | Van Korven Jens |
204 | Sardina Mika |
205 | Henst Tom |
206 | Zondag Jarno |
207 | Crusio Jochem |
Bingoal-WB DT | |
---|---|
211 | Declerck Jelle |
212 | Fastres Noah |
213 | Gelders Gil |
214 | Leleu Audric |
215 | Van Rillaert Dayan |
216 | Vandepitte Nathan |
217 | De Ville De Goyet Ivan |
Group Hens-Maes Containers | |
---|---|
221 | Baestaens Vincent |
222 | Dejonghe Len |
223 | Loockx Lander |
224 | Meeusen Tom |
225 | Van Campenhout Jetze |
226 | Soete Daan |
Alpecin-Fenix Development | |
---|---|
231 | Kielich Timo |
232 | van der Poel David |
233 | Bastiaens Ayco |
234 | Vandeputte Niels |
235 | Hendrikx Mees |
236 | Belmans Lennert |
237 | Dehairs Simon |
Baloise Trek Lions | |
---|---|
241 | Bekaert Yentl |
242 | Ronhaar Pim |
243 | Marien Daan |
244 | Huybs Ward |
245 | Looijen Jelle |
246 | Nys Thibau |