FIRSTCYCLING
Errepidea
Errepidea
Amateurra
Junior
Ziklokrossa
Mendiko bizkikleta
Pista
Fantasia
Lasterketak eta emaitzak
Taldeak
Sailkapena
Renewi Tour
ProTour, Itzulia, Atarikoa 18.abuztua 2009, Netherlands
Lasterketaren informazioa
Emaitzak
Partaideak
Historia
2024
2023
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Etapa
Sailkapen nagusia
Etapa: Atarikoa
Etapa: 01
Etapa: 02
Etapa: 03
Etapa: 04
Etapa: 05
Etapa: 06
Etapa: 07
Embed Results
Herrialdeak
Argentina
Australia
Belarus
Belgium
Brazil
Canada
Costa Rica
Denmark
Estonia
Finland
France
Germany
Great Britain
Italy
Japan
Kazakhstan
Latvia
Lithuania
Moldova
Netherlands
New Zealand
Norway
Poland
Russia
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland
Ukraine
USA
Taldeak
AG2R La Mondiale
Astana
BBOX Bouygues Telecom
Caisse d'Epargne
Cofidis
Euskaltel-Euskadi
Française des Jeux
Fuji-Servetto
Garmin-Slipstream
Lampre-NGC
Liquigas
Quick Step
Rabobank
Silence - Lotto
Skil - Shimano
Team Columbia - HTC
Team Katusha
Team Milram
Team Saxo Bank
Topsport Vlaanderen - Mercator
Vacansoleil
DoB?
Pos
Txirrindularia
Jaioterria
Taldea
Denbora
01
Chavanel
Sylvain
1979
Quick Step
04:55
02
Farrar
Tyler
1984
Garmin-Slipstream
+ 01
03
Boonen
Tom
1980
Quick Step
+ 01
04
Wiggins
Bradley
1980
Garmin-Slipstream
+ 02
05
Posthuma
Joost
1981
Rabobank
+ 02
06
Nibali
Vincenzo
1984
Liquigas
+ 04
07
Flecha
Juan Antonio
1977
Rabobank
+ 04
08
Boasson-Hagen
Edvald
1987
Team Columbia - HTC
+ 05
09
Tjallingii
Maarten
1977
Rabobank
+ 05
10
Maes
Nikolas
1986
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 05
11
Gutiérrez
Iván
1978
Caisse d'Epargne
+ 06
12
Elijzen
Michiel
1982
Silence - Lotto
+ 06
13
Rasmussen
Alex
1984
Team Saxo Bank
+ 06
14
Klöden
Andreas
1975
Astana
+ 07
15
Terpstra
Niki
1984
Team Milram
+ 07
16
Martin
Tony
1985
Team Columbia - HTC
+ 07
17
Flens
Rick
1983
Rabobank
+ 08
18
Mouris
Jens
1980
Vacansoleil
+ 09
19
Veelers
Tom
1984
Skil - Shimano
+ 09
20
Henderson
Greg
1976
Team Columbia - HTC
+ 09
21
Markov
Alexey
1979
Team Katusha
+ 09
22
Nuyens
Nick
1980
Rabobank
+ 09
23
Bakelants
Jan
1986
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 09
24
Monfort
Maxime
1983
Team Columbia - HTC
+ 09
25
Löfkvist
Thomas
1984
Team Columbia - HTC
+ 10
26
Goddaert
Kristof
1986
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 10
27
Van den Broeck
Jurgen
1983
Silence - Lotto
+ 11
28
Timmer
Albert
1985
Skil - Shimano
+ 11
29
Rogers
Michael
1979
Team Columbia - HTC
+ 12
30
Knaven
Servais
1971
Team Milram
+ 12
31
Bodrogi
László
1976
Team Katusha
+ 12
32
Morabito
Steve
1983
Astana
+ 12
33
Langeveld
Sebastian
1985
Rabobank
+ 12
34
Gaudin
Damien
1986
BBOX Bouygues Telecom
+ 12
35
De Kort
Koen
1982
Skil - Shimano
+ 12
36
Goss
Matthew
1986
Team Saxo Bank
+ 13
37
Veikkanen
Jussi
1981
Française des Jeux
+ 13
38
Turgot
Sébastien
1984
BBOX Bouygues Telecom
+ 13
39
Bak
Lars
1980
Team Saxo Bank
+ 13
40
Van Avermaet
Greg
1985
Silence - Lotto
+ 13
41
Tuft
Svein
1977
Garmin-Slipstream
+ 13
42
Trusov
Nikolai
1985
Team Katusha
+ 14
43
Vansummeren
Johan
1981
Silence - Lotto
+ 14
44
Amador
Andrey
1986
Caisse d'Epargne
+ 14
45
Oroz
Juan José
1980
Euskaltel-Euskadi
+ 14
46
Duyn
Huub
1984
Garmin-Slipstream
+ 14
47
Bodnar
Maciej
1985
Liquigas
+ 14
48
Gavazzi
Francesco
1984
Lampre-NGC
+ 15
49
Renshaw
Mark
1982
Team Columbia - HTC
+ 15
50
Vaitkus
Tomas
1982
Astana
+ 15
51
Van Goolen
Jurgen
1980
Team Saxo Bank
+ 15
52
Serov
Alexander
1982
Team Katusha
+ 15
53
Fischer
Murilo
1979
Liquigas
+ 15
54
Pliuschin
Alexandre
1987
AG2R La Mondiale
+ 15
55
De Gendt
Thomas
1986
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 16
56
Wagner
Robert
1983
Skil - Shimano
+ 16
57
Jufré
Josep
1975
Fuji-Servetto
+ 16
58
Fothen
Thomas
1983
Team Milram
+ 16
59
Buts
Vitaliy
1986
Lampre-NGC
+ 17
60
Sapa
Marcin
1976
Lampre-NGC
+ 17
61
Pasamontes
Luis
1979
Caisse d'Epargne
+ 17
62
Vandborg
Brian
1981
Liquigas
+ 17
63
Coyot
Arnaud
1980
Caisse d'Epargne
+ 17
64
Muravyev
Dmitriy
1979
Astana
+ 17
65
Spilak
Simon
1986
Lampre-NGC
+ 17
66
Sentjens
Roy
1980
Silence - Lotto
+ 17
67
Coenen
Johan
1979
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 17
68
Willems
Frederik
1979
Liquigas
+ 18
69
Guarnieri
Jacopo
1987
Liquigas
+ 18
70
Hary
Maryan
1980
Cofidis
+ 18
71
Oss
Daniel
1987
Liquigas
+ 18
72
Eichler
Markus
1982
Team Milram
+ 18
73
Förster
Robert
1978
Team Milram
+ 18
74
Samoilau
Branislau
1985
Quick Step
+ 18
75
Smukulis
Gatis
1987
AG2R La Mondiale
+ 18
76
Eskov
Nikita
1983
Team Katusha
+ 18
77
Villa
Romain
1985
Cofidis
+ 18
78
Haedo
Juan José
1981
Team Saxo Bank
+ 18
79
Vanspeybrouck
Pieter
1987
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 19
80
Da Dalto
Mauro
1981
Lampre-NGC
+ 19
81
Van der Velde
Ricardo
1987
Garmin-Slipstream
+ 19
82
Müller
Martin
1974
Team Milram
+ 19
83
Roy
Jérémy
1983
Française des Jeux
+ 19
84
Brard
Florent
1976
Cofidis
+ 19
85
Stroetinga
Wim
1985
Team Milram
+ 19
86
Offredo
Yoann
1986
Française des Jeux
+ 20
87
De Vocht
Wim
1982
Vacansoleil
+ 20
88
Dekkers
Hans
1981
Garmin-Slipstream
+ 20
89
Brown
Graeme
1979
Rabobank
+ 20
90
Lastras
Pablo
1976
Caisse d'Epargne
+ 20
91
Agirre Asegniloaza
Josu
1981
Euskaltel-Euskadi
+ 20
92
Sutton
Chris
1984
Garmin-Slipstream
+ 20
93
Madrazo
Angel
1988
Caisse d'Epargne
+ 20
94
Wurf
Cameron
1983
Fuji-Servetto
+ 20
95
Rojas
José Joaquin
1985
Caisse d'Epargne
+ 20
96
Høj
Frank
1973
Team Saxo Bank
+ 20
97
Aramendia
Javier
1986
Euskaltel-Euskadi
+ 21
98
Sijmens
Nico
1978
Cofidis
+ 21
99
Hermans
Ben
1986
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 21
100
Cozza
Steven
1985
Garmin-Slipstream
+ 21
101
Vantomme
Maxime
1986
Team Katusha
+ 21
102
Vandenbergh
Stijn
1984
Team Katusha
+ 21
103
Dockx
Gert
1988
Team Columbia - HTC
+ 22
104
Goesinnen
Floris
1983
Skil - Shimano
+ 22
105
Kadri
Blel
1986
AG2R La Mondiale
+ 22
106
Löwik
Gerben
1977
Vacansoleil
+ 22
107
Hayman
Mathew
1978
Rabobank
+ 22
108
Blain
Alexandre
1981
Cofidis
+ 22
109
Cooke
Baden
1978
Vacansoleil
+ 22
110
Hupond
Thierry
1984
Skil - Shimano
+ 23
111
Rast
Gregory
1980
Astana
+ 23
112
de Jongh
Steven
1973
Quick Step
+ 23
113
Capelli
Ermanno
1985
Fuji-Servetto
+ 24
114
Honig
Reinier
1983
Vacansoleil
+ 24
115
Zeits
Andrey
1986
Astana
+ 24
116
Traksel
Bobbie
1981
Vacansoleil
+ 24
117
Piemontesi
Fabrice
1983
Fuji-Servetto
+ 24
118
Kangert
Tanel
1987
AG2R La Mondiale
+ 25
119
Le Floch
Guillaume
1985
BBOX Bouygues Telecom
+ 25
120
Labbe
Arnaud
1976
BBOX Bouygues Telecom
+ 25
121
Chicchi
Francesco
1980
Liquigas
+ 25
122
Vierhouten
Aart
1970
Vacansoleil
+ 25
123
Drujon
Mathieu
1983
Caisse d'Epargne
+ 25
124
Curvers
Roy
1979
Skil - Shimano
+ 25
125
Gómez
Ángel
1981
Fuji-Servetto
+ 25
126
Klemme
Dominic
1986
Team Saxo Bank
+ 25
127
Urtasun
Pablo
1980
Euskaltel-Euskadi
+ 25
128
Arashiro
Yukiya
1984
BBOX Bouygues Telecom
+ 25
129
Quemeneur
Perrig
1984
BBOX Bouygues Telecom
+ 26
130
Bandiera
Marco
1984
Lampre-NGC
+ 26
131
Engels
Addy
1977
Quick Step
+ 26
132
Lodewyck
Klaas
1988
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 26
133
Usov
Alexandre
1977
Cofidis
+ 26
134
Fernandez
Koldo
1981
Euskaltel-Euskadi
+ 26
135
Hulsmans
Kevin
1978
Quick Step
+ 26
136
Krivtsov
Yuriy
1979
AG2R La Mondiale
+ 26
137
Geslin
Anthony
1980
Française des Jeux
+ 27
138
Clerc
Aurelien
1979
AG2R La Mondiale
+ 27
139
Renev
Sergey
1985
Astana
+ 27
140
Benitez
Jose Alberto
1981
Fuji-Servetto
+ 27
141
Bernaudeau
Giovanni
1983
BBOX Bouygues Telecom
+ 27
142
Van De Walle
Jurgen
1977
Quick Step
+ 27
143
Raimbekov
Bolat
1986
Astana
+ 27
144
Weylandt
Wouter
1984
Quick Step
+ 28
145
De Lis
Sergio
1986
Euskaltel-Euskadi
+ 28
146
Gudsell
Timothy
1984
Française des Jeux
+ 28
147
Dion
Renaud
1978
AG2R La Mondiale
+ 28
148
Clarke
Hilton
1979
Fuji-Servetto
+ 29
149
Scheirlinckx
Staf
1979
Silence - Lotto
+ 29
150
Gardeyn
Gorik
1980
Silence - Lotto
+ 30
151
Golas
Michal
1984
Vacansoleil
+ 30
152
Deroo
David
1985
Skil - Shimano
+ 31
153
Sulzberger
Wesley
1986
Française des Jeux
+ 32
154
Hutarovich
Yauheni
1983
Française des Jeux
+ 32
155
Mikhailov
Gennady
1974
Team Katusha
+ 32
156
Duclos-Lassalle
Hervé
1979
Cofidis
+ 34
157
Galdos
Aitor
1979
Euskaltel-Euskadi
+ 34
158
Chérel
Mikaël
1986
Française des Jeux
+ 34
159
Portal
Sébastien
1982
Cofidis
+ 34
160
Dehaes
Kenny
1984
Silence - Lotto
+ 35
161
Klostergaard
Kasper
1983
Team Saxo Bank
+ 35
162
Lorenzetto
Mirco
1981
Lampre-NGC
+ 35
163
Furlan
Angelo
1977
Lampre-NGC
+ 38
164
Senac
Jean-Charles
1985
AG2R La Mondiale
+ 38
165
Bonnaire
Olivier
1983
BBOX Bouygues Telecom
+ 38
166
Tonti
Andrea
1976
Fuji-Servetto
+ 44
DNS
Gajek
Artur
1985
Team Milram
Informazioa
Renewi Tour
Netherlands
Atarikoa | 4.0 km
Rotterdam
->
Rotterdam
2.PT
S.Chavanel
| Liderra