Valromey Juniors

UCI Junior, Itzulia, 3. Etapa, 12.uztaila 2024, France

Etapa Sailkapen nagusia Gaztea Puntuak Mendia Tarteko helmuga Taldea

DoB?
Pos Txirrindularia Taldea Denbora
01 Withen Philipsen Albert Tscherning Cycling Academy 02:09:27
02 Pericas Adria Team Torrent-Tadesan-Purito + 00
03 Omrzel Jakob Cannibal B Victorious + 00
04 Seixas Paul Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 35
05 Finn Lorenzo GRENKE - Auto Eder + 35
06 Valjavec Erazem Acrog-Tormans U19 + 02:18
07 Møller Andersen Noah Lindholm GRENKE - Auto Eder + 02:18
08 Schoofs Jasper Acrog-Tormans U19 + 02:18
09 Goszczurny Patryk JEGG-DJR Academy U19 + 02:18
10 Vanhuffel Matteo Wielerclub Onder Ons Parike + 02:18
11 Sparfel Aubin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 02:18
12 Peace Matthew Tofauti Everyone Active + 02:18
13 Boarer Ollie Tofauti Everyone Active + 02:18
14 Fietzke Paul GRENKE - Auto Eder + 02:18
15 Argeles Clement Charvieu-Chavagneux IC Junior + 02:18
16 De Gendt Leander Cannibal B Victorious + 02:18
17 Grégoire Baptiste Bourgogne-Franche Comte + 02:18
18 Hancz Tamas LM Mix Team + 02:18
19 Daumas Remi Team 31 Jolly Cycles U19 + 02:18
20 Borremans Kasper Cannibal B Victorious + 02:18
21 Stevenson Lucas Cannibal B Victorious + 02:18
22 Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors + 02:18
23 Vuillier Axel Bourgogne-Franche Comte + 02:18
24 Sambinello Enea Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 03:48
25 Schut Robbe Academy Région Sud p/b Giant + 03:48
26 Gaffney David Team 31 Jolly Cycles U19 + 03:48
27 Blanc Gustave JEGG-DJR Academy U19 + 03:53
28 Smith Adam LM Mix Team + 03:53
29 Fernandes Arthur Team 31 Jolly Cycles U19 + 03:53
30 Toselli Ivan Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 03:54
31 Nijs Milan GMS CT Glabbeek + 03:54
32 Novak Filip Ciclistica Trevigliese + 03:54
33 Bosio Tommaso Ciclistica Trevigliese + 03:56
34 Flaterud Magnus Uno-X NTG + 03:57
35 Hone Levi Academy Région Sud p/b Giant + 04:43
36 Coudiere Cantin Timothée CREF - TotalEnergies Juniors + 05:13
37 Hernandez-Reilhé Jan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 02:18
38 Matossian Sevane Academy Région Sud p/b Giant + 05:27
39 Van den Meerssche Lomme Waasland Wolves + 06:24
40 Burckel Peyton EF Education-ONTO + 06:24
41 Deweerd Celian Wielerclub Onder Ons Parike + 06:24
42 Kayser Aurélien Auvergne-Rhône-Alpes + 06:24
43 Cosgrove Joe The Cycling Academy U19 + 06:24
44 Ballerini Mattia Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 06:24
45 Boussemaere Louic Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 06:24
46 Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 06:24
47 Hollamby Noah Charvieu-Chavagneux IC Junior + 06:31
48 Rishøj Hugo Tscherning Cycling Academy + 07:37
49 Van Den Broek Axel Acrog-Tormans U19 + 08:27
50 Zafra Marc Team Torrent-Tadesan-Purito + 08:27
51 Sonck Axl Wielerclub Onder Ons Parike + 08:27
52 Moncoutié Matteo Auvergne-Rhône-Alpes + 08:27
53 Mahon George LM Mix Team + 08:27
54 Amerlynck Nathan Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 08:27
55 Charcosset Gabin Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 08:27
56 Adolfsen Herman Uno-X NTG + 08:27
57 Reitz Braden Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 08:27
58 Evans Presley EF Education-ONTO + 08:27
59 Mizoule Ludo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 08:56
60 Sainz Arriola Benat Gipuzkoa + 09:36
61 Vanden Eynde Mats Acrog-Tormans U19 + 09:36
62 Vuillemin Loïc Bourgogne-Franche Comte + 09:39
63 Martinet Valentin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 09:39
64 Luiten Teis Waasland Wolves + 09:39
65 Cardona Valdajos Joan Gipuzkoa + 09:45
66 Galle Mika Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 09:49
67 Dick Ahron Academy Région Sud p/b Giant + 09:49
68 Doltaire Alex Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 09:49
69 Coleman Sam Academy Région Sud p/b Giant + 10:00
70 Farrés Aleix Team Torrent-Tadesan-Purito + 10:10
71 Herbreteau Victor Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 10:11
72 Breton Kylian Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 10:52
73 Hinds Max The Cycling Academy U19 + 13:06
74 Ormazabal Kepa Gipuzkoa + 14:36
75 Raby Charly CREF - TotalEnergies Juniors + 14:36
76 Scottoni Pietro Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 14:36
77 Greenwell Samuel GMS CT Glabbeek + 14:36
78 Meccia Leonardo Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 14:36
79 Sage Dylan Cannibal B Victorious + 14:40
80 De Waele Mathis Cannibal B Victorious + 14:41
81 Grolier Robin Auvergne-Rhône-Alpes + 14:41
82 Bleteau Noah The Cycling Academy U19 + 17:27
83 Perez Noah Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 17:27
84 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 17:29
85 Van Gils Lucas Wielerclub Onder Ons Parike + 17:34
86 Karbu Aleksander Uno-X NTG + 17:34
87 Øksnes Håkon Eiksund JEGG-DJR Academy U19 + 17:34
88 Cabanillas Ethan Gipuzkoa + 17:37
89 Commeene Ferre Waasland Wolves + 17:37
90 Auroux Florian Bourgogne-Franche Comte + 17:37
91 Holmes Wil Academy Région Sud p/b Giant + 18:58
92 Lasker Harry EF Education-ONTO + 19:40
93 Olvera Lucas Team Torrent-Tadesan-Purito + 23:29
94 Bouchaert Dries Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 23:29
95 Clemmensen Theodor GRENKE - Auto Eder + 23:29
96 Unanue Urresti Aratz Gipuzkoa + 23:29
97 Jackson Joshua Tofauti Everyone Active + 23:29
98 Diaz Garcia Juan Team Inca Juniors + 23:29
99 Geerinck Seppe Crabbé-Dstny Juniors + 24:47
100 Nagengast Ruud Junior JEGG-DJR Academy U19 + 24:47
101 Louagie Matti Waasland Wolves + 24:50
102 Van Kerckhove Matisse Crabbé-Dstny Juniors + 24:50
103 Wuyts Arno GMS CT Glabbeek + 24:50
104 Remijn Senna Acrog-Tormans U19 + 24:50
105 Beck Valentin Team 31 Jolly Cycles U19 + 24:50
106 Rijvers Max LM Mix Team + 24:50
107 Boix Aran Team Torrent-Tadesan-Purito + 24:50
108 Menanteau Lucas CREF - TotalEnergies Juniors + 24:50
109 Shaw Struan Tofauti Everyone Active + 24:50
110 Astolfi Flavio JEGG-DJR Academy U19 + 24:50
111 Bufton Max Tofauti Everyone Active + 24:50
112 Mahé Arthur CREF - TotalEnergies Juniors + 24:50
113 Casey Patrick GRENKE - Auto Eder + 24:50
114 Moncada Cristian Team Inca Juniors + 25:00
115 Claisse Edouard Crabbé-Dstny Juniors + 25:04
116 Donati Andrea Ciclistica Trevigliese + 25:14
117 Vasquez Dorado David Team Inca Juniors + 25:14
118 Gamba Thomas Ciclistica Trevigliese + 26:05
119 Johnsen Henrik Vea Uno-X NTG + 26:05
120 Andreassen Peder Wettre Uno-X NTG + 26:05
121 Van Boterdael Matiz Wielerclub Onder Ons Parike + 27:34
122 Debakker Iben GMS CT Glabbeek + 27:38
123 Nicoloso Luca Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 27:43
124 Walker Oliver The Cycling Academy U19 + 27:53
125 Sanvicens Sansa Pol Team Torrent-Tadesan-Purito + 27:55
126 Fernandez de Gorostiza Aimar Gipuzkoa + 27:55
127 Dancer Tom Auvergne-Rhône-Alpes + 28:01
128 Caltagirone Natan Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 29:08
129 Berthet Samuel Charvieu-Chavagneux IC Junior + 29:08
130 Harter Hugo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 29:25
131 Dahl Marius Innhaug Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 29:28
132 Hindø Jonathan Tscherning Cycling Academy + 29:28
133 Magnoulon Lorik Team 31 Jolly Cycles U19 + 29:41
134 Korbel Matyas Ciclistica Trevigliese + 30:09
135 Estupiñán Kevin Team Inca Juniors + 30:09
136 Fontenay Jonas Team 31 Jolly Cycles U19 + 30:09
137 Forest Noé Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 30:09
138 Dhondt Arne Wielerclub Onder Ons Parike + 30:28
139 De Leyn Matthe Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 30:29
140 Michielsen Thor Waasland Wolves + 30:33
141 Jourda Yannis Auvergne-Rhône-Alpes + 34:10
142 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 34:29
143 Arnaud Lucas Auvergne-Rhône-Alpes + 35:20
144 Haaning Sebastian Tscherning Cycling Academy + 36:19
145 Tilly Karl-Aksel Team Inca Juniors + 36:19
146 Hobolth Marius Tscherning Cycling Academy + 36:51
DNS Åhman Magnus Tscherning Cycling Academy
DNS Streif Noah EF Education-ONTO
DNS Barnett Gray EF Education-ONTO
DNF Kral Krystof GRENKE - Auto Eder
DNF Muys Quinten Crabbé-Dstny Juniors
DNF De Bock Aless Acrog-Tormans U19
DNF Vassal Theophile Bourgogne-Franche Comte
DNF Chardon Johan CREF - TotalEnergies Juniors
DNF Ferré Mattéo CREF - TotalEnergies Juniors
DNF Anderson Theo Team Inca Juniors
DNF De Paepe Thor Gaverzicht Be Okay-Van Mossel
DNF Bialon Nicolas LM Mix Team
Pos Txirrindularia Taldea Denbora
01 1 Withen Philipsen Albert Tscherning Cycling Academy 07:35:19
02 3 Finn Lorenzo GRENKE - Auto Eder + 53
03 4 Seixas Paul Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 55
04 10 Omrzel Jakob Cannibal B Victorious + 01:17
05 4 Fietzke Paul GRENKE - Auto Eder + 02:05
06 - Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors + 02:37
07 1 Hancz Tamas LM Mix Team + 02:56
08 1 Stevenson Lucas Cannibal B Victorious + 02:56
09 1 Schoofs Jasper Acrog-Tormans U19 + 02:57
10 2 Vuillier Axel Bourgogne-Franche Comte + 03:36
11 2 Møller Andersen Noah Lindholm GRENKE - Auto Eder + 03:39
12 5 Valjavec Erazem Acrog-Tormans U19 + 03:41
13 3 Sparfel Aubin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 03:41
14 5 Grégoire Baptiste Bourgogne-Franche Comte + 03:41
15 3 Borremans Kasper Cannibal B Victorious + 03:41
16 15 Boarer Ollie Tofauti Everyone Active + 03:41
17 16 Vanhuffel Matteo Wielerclub Onder Ons Parike + 03:41
18 21 Daumas Remi Team 31 Jolly Cycles U19 + 03:41
19 16 Hernandez-Reilhé Jan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 03:41
20 27 Pericas Adria Team Torrent-Tadesan-Purito + 03:54
21 17 Sambinello Enea Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 04:03
22 18 Peace Matthew Tofauti Everyone Active + 04:09
23 12 Bosio Tommaso Ciclistica Trevigliese + 05:11
24 4 Gaffney David Team 31 Jolly Cycles U19 + 05:11
25 4 Fernandes Arthur Team 31 Jolly Cycles U19 + 05:16
26 4 Nijs Milan GMS CT Glabbeek + 05:17
27 11 Toselli Ivan Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 05:17
28 9 Coudiere Cantin Timothée CREF - TotalEnergies Juniors + 06:36
29 12 Smith Adam LM Mix Team + 06:49
30 14 Blanc Gustave JEGG-DJR Academy U19 + 07:40
31 16 Van den Meerssche Lomme Waasland Wolves + 07:45
32 11 Burckel Peyton EF Education-ONTO + 07:47
33 9 Deweerd Celian Wielerclub Onder Ons Parike + 07:47
34 12 Cosgrove Joe The Cycling Academy U19 + 07:47
35 10 Boussemaere Louic Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 07:47
36 10 Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 07:47
37 10 Reitz Braden Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 09:50
38 12 Argeles Clement Charvieu-Chavagneux IC Junior + 09:57
39 3 Van Den Broek Axel Acrog-Tormans U19 + 12:14
40 3 Mahon George LM Mix Team + 12:14
41 15 Flaterud Magnus Uno-X NTG + 12:42
42 6 Vanden Eynde Mats Acrog-Tormans U19 + 13:36
43 14 Novak Filip Ciclistica Trevigliese + 13:38
44 17 Schut Robbe Academy Région Sud p/b Giant + 13:53
45 8 Hollamby Noah Charvieu-Chavagneux IC Junior + 14:15
46 34 De Gendt Leander Cannibal B Victorious + 14:36
47 22 Hone Levi Academy Région Sud p/b Giant + 15:04
48 1 Charcosset Gabin Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 16:03
49 11 Ballerini Mattia Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 16:26
50 2 Mizoule Ludo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 16:40
51 8 Rishøj Hugo Tscherning Cycling Academy + 17:38
52 6 Zafra Marc Team Torrent-Tadesan-Purito + 18:24
53 17 Auroux Florian Bourgogne-Franche Comte + 19:00
54 29 Matossian Sevane Academy Région Sud p/b Giant + 19:25
55 9 Coleman Sam Academy Région Sud p/b Giant + 20:06
56 15 Cardona Valdajos Joan Gipuzkoa + 20:06
57 11 Galle Mika Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 20:10
58 17 Evans Presley EF Education-ONTO + 20:31
59 19 Sonck Axl Wielerclub Onder Ons Parike + 20:45
60 19 Amerlynck Nathan Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 20:45
61 6 Breton Kylian Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 21:13
62 29 Goszczurny Patryk JEGG-DJR Academy U19 + 21:18
63 18 Van Gils Lucas Wielerclub Onder Ons Parike + 21:21
64 2 Raby Charly CREF - TotalEnergies Juniors + 24:44
65 62 Casey Patrick GRENKE - Auto Eder + 25:01
66 11 Perez Noah Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 26:00
67 20 Herbreteau Victor Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 26:09
68 48 Van Kerckhove Matisse Crabbé-Dstny Juniors + 26:13
69 46 Remijn Senna Acrog-Tormans U19 + 26:13
70 7 De Waele Mathis Cannibal B Victorious + 26:47
71 26 Kayser Aurélien Auvergne-Rhône-Alpes + 26:48
72 18 Martinet Valentin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 27:00
73 7 Holmes Wil Academy Région Sud p/b Giant + 29:19
74 7 Commeene Ferre Waasland Wolves + 29:55
75 11 Scottoni Pietro Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 30:26
76 25 Jackson Joshua Tofauti Everyone Active + 31:13
77 15 Hinds Max The Cycling Academy U19 + 32:41
78 6 Øksnes Håkon Eiksund JEGG-DJR Academy U19 + 32:56
79 21 Doltaire Alex Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 33:14
80 7 Diaz Garcia Juan Team Inca Juniors + 34:53
81 24 Vuillemin Loïc Bourgogne-Franche Comte + 35:02
82 17 Beck Valentin Team 31 Jolly Cycles U19 + 35:06
83 13 Nagengast Ruud Junior JEGG-DJR Academy U19 + 35:08
84 21 Vasquez Dorado David Team Inca Juniors + 35:22
85 11 Wuyts Arno GMS CT Glabbeek + 36:48
86 30 Dick Ahron Academy Région Sud p/b Giant + 37:46
87 33 Moncoutié Matteo Auvergne-Rhône-Alpes + 39:03
88 6 Lasker Harry EF Education-ONTO + 39:31
89 33 Adolfsen Herman Uno-X NTG + 39:58
90 16 Greenwell Samuel GMS CT Glabbeek + 40:21
91 19 Estupiñán Kevin Team Inca Juniors + 40:30
92 4 Claisse Edouard Crabbé-Dstny Juniors + 42:18
93 24 Grolier Robin Auvergne-Rhône-Alpes + 42:43
94 34 Luiten Teis Waasland Wolves + 42:59
95 13 Harter Hugo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 43:18
96 1 Olvera Lucas Team Torrent-Tadesan-Purito + 43:45
97 34 Sainz Arriola Benat Gipuzkoa + 43:54
98 5 Geerinck Seppe Crabbé-Dstny Juniors + 44:25
99 14 Dahl Marius Innhaug Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 44:52
100 10 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 45:07
101 20 Meccia Leonardo Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 46:06
102 - Clemmensen Theodor GRENKE - Auto Eder + 48:20
103 31 Ormazabal Kepa Gipuzkoa + 49:23
104 - Donati Andrea Ciclistica Trevigliese + 50:13
105 9 Forest Noé Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 50:32
106 20 Bleteau Noah The Cycling Academy U19 + 50:47
107 9 Fernandez de Gorostiza Aimar Gipuzkoa + 50:54
108 9 Walker Oliver The Cycling Academy U19 + 51:05
109 3 Unanue Urresti Aratz Gipuzkoa + 51:07
110 38 Farrés Aleix Team Torrent-Tadesan-Purito + 51:32
111 3 Boix Aran Team Torrent-Tadesan-Purito + 51:33
112 20 Cabanillas Ethan Gipuzkoa + 51:58
113 4 Menanteau Lucas CREF - TotalEnergies Juniors + 52:21
114 13 Korbel Matyas Ciclistica Trevigliese + 53:40
115 4 Van Boterdael Matiz Wielerclub Onder Ons Parike + 55:12
116 3 Andreassen Peder Wettre Uno-X NTG + 55:48
117 7 Bouchaert Dries Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 55:49
118 31 Sage Dylan Cannibal B Victorious + 56:05
119 4 Mahé Arthur CREF - TotalEnergies Juniors + 56:34
120 7 Louagie Matti Waasland Wolves + 58:10
121 24 Karbu Aleksander Uno-X NTG + 58:16
122 8 Shaw Struan Tofauti Everyone Active + 58:21
123 5 Magnoulon Lorik Team 31 Jolly Cycles U19 + 59:19
124 9 Gamba Thomas Ciclistica Trevigliese + 01:00:33
125 4 Dhondt Arne Wielerclub Onder Ons Parike + 01:03:48
126 1 Michielsen Thor Waasland Wolves + 01:03:52
127 12 Tilly Karl-Aksel Team Inca Juniors + 01:04:05
128 11 Dancer Tom Auvergne-Rhône-Alpes + 01:04:18
129 15 Hobolth Marius Tscherning Cycling Academy + 01:04:31
130 13 Astolfi Flavio JEGG-DJR Academy U19 + 01:05:23
131 9 Debakker Iben GMS CT Glabbeek + 01:05:27
132 18 Rijvers Max LM Mix Team + 01:06:19
133 11 Johnsen Henrik Vea Uno-X NTG + 01:06:47
134 7 Sanvicens Sansa Pol Team Torrent-Tadesan-Purito + 01:07:27
135 7 Caltagirone Natan Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 01:08:57
136 - Jourda Yannis Auvergne-Rhône-Alpes + 01:09:30
137 18 Bufton Max Tofauti Everyone Active + 01:10:14
138 9 Hindø Jonathan Tscherning Cycling Academy + 01:10:50
139 7 De Leyn Matthe Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:11:13
140 11 Fontenay Jonas Team 31 Jolly Cycles U19 + 01:11:52
141 4 Haaning Sebastian Tscherning Cycling Academy + 01:11:59
142 12 Nicoloso Luca Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 01:13:05
143 13 Berthet Samuel Charvieu-Chavagneux IC Junior + 01:14:45
144 14 Moncada Cristian Team Inca Juniors + 01:15:17
145 8 Arnaud Lucas Auvergne-Rhône-Alpes + 01:18:32
146 11 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:23:50
Pos Txirrindularia Taldea Denbora
01 Stevenson Lucas Cannibal B Victorious 07:38:15
02 Møller Andersen Noah Lindholm GRENKE - Auto Eder + 43
03 Hernandez-Reilhé Jan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 45
04 Peace Matthew Tofauti Everyone Active + 01:13
05 Gaffney David Team 31 Jolly Cycles U19 + 02:15
06 Fernandes Arthur Team 31 Jolly Cycles U19 + 02:20
07 Coudiere Cantin Timothée CREF - TotalEnergies Juniors + 03:40
08 Blanc Gustave JEGG-DJR Academy U19 + 04:44
09 Burckel Peyton EF Education-ONTO + 04:51
10 Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 04:51
11 Reitz Braden Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 06:54
12 Flaterud Magnus Uno-X NTG + 09:46
13 Vanden Eynde Mats Acrog-Tormans U19 + 10:40
14 Novak Filip Ciclistica Trevigliese + 10:42
15 Schut Robbe Academy Région Sud p/b Giant + 10:57
16 De Gendt Leander Cannibal B Victorious + 11:40
17 Charcosset Gabin Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 13:07
18 Ballerini Mattia Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 13:30
19 Cardona Valdajos Joan Gipuzkoa + 17:10
20 Martinet Valentin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 24:04
21 Commeene Ferre Waasland Wolves + 26:59
22 Scottoni Pietro Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 27:30
23 Hinds Max The Cycling Academy U19 + 29:45
24 Øksnes Håkon Eiksund JEGG-DJR Academy U19 + 30:00
25 Doltaire Alex Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 30:18
26 Beck Valentin Team 31 Jolly Cycles U19 + 32:10
27 Lasker Harry EF Education-ONTO + 36:35
28 Greenwell Samuel GMS CT Glabbeek + 37:25
29 Estupiñán Kevin Team Inca Juniors + 37:34
30 Claisse Edouard Crabbé-Dstny Juniors + 39:22
31 Sainz Arriola Benat Gipuzkoa + 40:58
32 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 42:11
33 Fernandez de Gorostiza Aimar Gipuzkoa + 47:58
34 Unanue Urresti Aratz Gipuzkoa + 48:11
35 Boix Aran Team Torrent-Tadesan-Purito + 48:37
36 Korbel Matyas Ciclistica Trevigliese + 50:44
37 Andreassen Peder Wettre Uno-X NTG + 52:52
38 Sage Dylan Cannibal B Victorious + 53:09
39 Mahé Arthur CREF - TotalEnergies Juniors + 53:38
40 Louagie Matti Waasland Wolves + 55:14
41 Karbu Aleksander Uno-X NTG + 55:20
42 Shaw Struan Tofauti Everyone Active + 55:25
43 Dhondt Arne Wielerclub Onder Ons Parike + 01:00:52
44 Michielsen Thor Waasland Wolves + 01:00:56
45 Astolfi Flavio JEGG-DJR Academy U19 + 01:02:27
46 Debakker Iben GMS CT Glabbeek + 01:02:31
47 Johnsen Henrik Vea Uno-X NTG + 01:03:51
48 Sanvicens Sansa Pol Team Torrent-Tadesan-Purito + 01:04:31
49 Hindø Jonathan Tscherning Cycling Academy + 01:07:54
50 Nicoloso Luca Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 01:10:09
51 Berthet Samuel Charvieu-Chavagneux IC Junior + 01:11:49
52 Moncada Cristian Team Inca Juniors + 01:12:21
53 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:20:54
Pos Txirrindularia Taldea Puntuak
01 Withen Philipsen Albert Tscherning Cycling Academy 62
02 Seixas Paul Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 41
03 Finn Lorenzo GRENKE - Auto Eder 36
04 Fietzke Paul GRENKE - Auto Eder 36
05 Omrzel Jakob Cannibal B Victorious 32
06 Møller Andersen Noah Lindholm GRENKE - Auto Eder 32
07 Sambinello Enea Vangi Sama Ricambi Il Pirata 29
08 Schoofs Jasper Acrog-Tormans U19 27
09 Valjavec Erazem Acrog-Tormans U19 27
10 Casey Patrick GRENKE - Auto Eder 25
11 Pericas Adria Team Torrent-Tadesan-Purito 24
12 Hancz Tamas LM Mix Team 23
13 Sparfel Aubin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 23
14 Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors 22
15 Smith Adam LM Mix Team 20
16 Argeles Clement Charvieu-Chavagneux IC Junior 20
17 Stevenson Lucas Cannibal B Victorious 18
18 Diaz Garcia Juan Team Inca Juniors 15
19 Vuillier Axel Bourgogne-Franche Comte 13
20 Grégoire Baptiste Bourgogne-Franche Comte 12
21 Bosio Tommaso Ciclistica Trevigliese 12
22 Goszczurny Patryk JEGG-DJR Academy U19 12
23 Vanhuffel Matteo Wielerclub Onder Ons Parike 11
24 Boarer Ollie Tofauti Everyone Active 10
25 Borremans Kasper Cannibal B Victorious 10
26 Claisse Edouard Crabbé-Dstny Juniors 10
27 Peace Matthew Tofauti Everyone Active 9
28 Van Kerckhove Matisse Crabbé-Dstny Juniors 9
29 Van Den Broek Axel Acrog-Tormans U19 8
30 Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 5
31 De Gendt Leander Cannibal B Victorious 5
32 Gaffney David Team 31 Jolly Cycles U19 4
33 Remijn Senna Acrog-Tormans U19 3
34 Daumas Remi Team 31 Jolly Cycles U19 2
35 Burckel Peyton EF Education-ONTO 1
Pos Taldea Denbora
01 GRENKE - Auto Eder 22:51:50
02 Cannibal B Victorious + 02:05
03 Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 06:32
04 Team 31 Jolly Cycles U19 + 08:15
05 Acrog-Tormans U19 + 10:38
06 Bourgogne-Franche Comte + 12:26
07 LM Mix Team + 16:10
08 Wielerclub Onder Ons Parike + 17:49
09 Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 20:00
10 Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 25:45
11 Academy Région Sud p/b Giant + 32:34
12 EF Education-ONTO + 32:42
13 Tofauti Everyone Active + 33:10
14 JEGG-DJR Academy U19 + 39:39
15 Team Torrent-Tadesan-Purito + 44:02
16 Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 52:46
17 Ciclistica Trevigliese + 01:01:44
18 Crabbé-Dstny Juniors + 01:05:04
19 Tscherning Cycling Academy + 01:09:13
20 CREF - TotalEnergies Juniors + 01:09:57
21 GMS CT Glabbeek + 01:14:40
22 Waasland Wolves + 01:14:47
23 The Cycling Academy U19 + 01:15:06
24 Charvieu-Chavagneux IC Junior + 01:19:04
25 Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:23:48
26 Gipuzkoa + 01:28:36
27 Uno-X NTG + 01:30:14
28 Team Inca Juniors + 01:34:56
29 Auvergne-Rhône-Alpes + 01:37:16

Informazioa