St. Martinusprijs Juniors

UCI Junior, Itzulia, 2. Etapa, 5.uztaila 2024, Belgium

Etapa Sailkapen nagusia Gaztea Puntuak Mendia Tarteko helmuga Taldea

DoB?
Pos Txirrindularia Taldea Denbora
01 Grindley Seb Fensham Howes Junior Race Team 02:46:24
02 Vrij Thijs Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
03 Hanegraaf Niels WV Schijndel Juniors + 00
04 Krzyskow Dominik JEGG-DJR Academy U19 + 00
05 De Roovere Lenn Crabbé-Dstny Juniors + 00
06 Marvig Oskar Svealand Cycling Team U19 + 06
07 Mientki Kacper Poland + 06
08 De Zutter Toon Van Moer Logistics Cycling Team + 06
09 Vandevorst Nio Crabbé-Dstny Juniors + 06
10 Agricola Danijel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 06
11 Dainty Harrison Fensham Howes Junior Race Team + 06
12 Mathijs Siemen KZLWC- Davo + 06
13 Bauwens Siebe Isorex Cycling Team + 06
14 Larsson Linus Willebrord Wil Vooruit Juniors + 06
15 Mettepenningen Arne Van Moer Logistics Cycling Team + 06
16 Strzelecki Michal Velotalent Cycling Team + 06
17 Dekien Miel Mix Antwerp/Air College + 06
18 De Jonghe Lucas Isorex Cycling Team + 06
19 D'hooghe Nicolas Isorex Cycling Team + 06
20 Jacobs Ieben WAC Team + 06
21 Hellebuyck Gaetan Mix Antwerp/Air College + 06
22 Ciborowski Nataniel Poland + 06
23 Hansen Tristan Team Bach Advokater - Giant Store + 06
24 Malchi Itamar Velo Club Israel + 06
25 Gilicki Jakub JEGG-DJR Academy U19 + 06
26 Bednarek Luca Fensham Howes Junior Race Team + 06
27 Feyaerts Thor Crabbé-Dstny Juniors + 06
28 Edwards Jack Rudyco Cycling Team + 06
29 Scheldeman Xander WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 06
30 de Zee Lau Team Bach Advokater - Giant Store + 06
31 Berg Håkon Lærum Glåmdal SK Junior + 06
32 Boeyen Jelle GMS CT Glabbeek + 06
33 Wissink Luka JEGG-DJR Academy U19 + 06
34 Langbeen Ludovic Mix Antwerp/Air College + 06
35 Heirbrant Victor KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 06
36 Abramek Jakub Velotalent Cycling Team + 06
37 Cnudde Louis Van Mossel Heist CT U19 + 06
38 Tielens Zander Rudyco Cycling Team + 06
39 Verduijn Sven Regio Team Zuid Nederland + 06
40 Wrona Szymon Velotalent Cycling Team + 06
41 Hens Mateo GMS CT Glabbeek + 06
42 Philipps Daniel trainSharp Development team + 06
43 Vugts Bram WV Schijndel Juniors + 06
44 Wijckmans Sebbe Van Mossel Heist CT U19 + 06
45 Weyts Louis Van Moer Logistics Cycling Team + 06
46 Kierejewski Igor Poland + 06
47 Lyzwa Bartosz Poland + 06
48 Bush Toby Fensham Howes Junior Race Team + 06
49 Dawson Oliver Fensham Howes Junior Race Team + 06
50 Pleysier Berten WAC Team + 06
51 Gumienny Matthis KZLWC- Davo + 06
52 Dhondt Tibo KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 06
53 de Roos Ben Regio Team Zuid Nederland + 06
54 Verdonschot-Van Elsen Reyn Sport en Moedig Genk U19 + 06
55 Sorbian Maciej Poland + 06
56 Kleibrant Wilmer Svealand Cycling Team U19 + 06
57 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 06
58 Arentsen Cas Sport en Moedig Genk U19 + 06
59 Geboers Fenne GMS CT Glabbeek + 06
60 Vaes Yaro Sport en Moedig Genk U19 + 06
61 Mortele Siebe WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 06
62 Maes Fabian WAC Team + 06
63 Unruh Mirko Team Stadler Niedersachsen + 06
64 Weber Gino Regio Team Zuid Nederland + 06
65 Chittka Jan Martin Team Stadler Niedersachsen + 06
66 Richert Luke Team Stadler Niedersachsen + 06
67 Hermans Cas Crabbé-Dstny Juniors + 06
68 Haverdings Floris JEGG-DJR Academy U19 + 06
69 Verbruggen Ties WV Schijndel Juniors + 06
70 Vansteenkiste Maxime GMS CT Glabbeek + 06
71 Oma Eskil Glåmdal SK Junior + 06
72 Rorich Liam KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 06
73 Geysels Timo Van Mossel Heist CT U19 + 06
74 Deckers Toon WAC Team + 06
75 Nihlen Alfred Svealand Cycling Team U19 + 06
76 Van Der Looij Yintse Isorex Cycling Team + 06
77 Vanslembrouck Corneel Rudyco Cycling Team + 06
78 Langendoen Lars Regio Team Zuid Nederland + 06
79 van der Staal Rinz Regio Team Zuid Nederland + 06
80 Symm Matthew WAC Team + 06
81 Bak Tristan Bruun Team Bach Advokater - Giant Store + 06
82 Kempeneers Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 06
83 Van Herck Alec Crabbé-Dstny Juniors + 06
84 De Naeyer Siebe Rudyco Cycling Team + 06
85 Muth Noah Mattis Team Stadler Niedersachsen + 06
86 Ekman Vilmer Svealand Cycling Team U19 + 06
87 Lankamp Daan Sport en Moedig Genk U19 + 06
88 Plancqueel Menno Van Mossel Heist CT U19 + 06
89 van Heeswijk Bas WV Schijndel Juniors + 06
90 Goold Max Willebrord Wil Vooruit Juniors + 06
91 Bertels Witse Van Moer Logistics Cycling Team + 06
92 Hermans Stef Van Mossel Heist CT U19 + 06
93 Coryn Lukas WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 06
94 Svarstad Emil Glåmdal SK Junior + 06
95 Golonko Ignacy Poland + 06
96 Hedeås Victor Svealand Cycling Team U19 + 06
97 Sirianni Xavier KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 06
98 Larsen Alexander Nørskov Team Bach Advokater - Giant Store + 06
99 De Luca Teodor Willebrord Wil Vooruit Juniors + 06
100 Hermansen Elias Gran Glåmdal SK Junior + 06
101 Joosten Sven Regio Team Zuid Nederland + 17
102 Savat Milan WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 17
103 Smith Nathan Fensham Howes Junior Race Team + 17
104 Geurts Liam Sport en Moedig Genk U19 + 17
105 de Haan Merijn JEGG-DJR Academy U19 + 17
106 Soetaert Mattijs WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 17
107 Ferket Sooi Mix Antwerp/Air College + 17
108 Van Arwegen Jarne Mix Antwerp/Air College + 17
109 Dries Tjalle WAC Team + 17
110 Naveh Roi Velo Club Israel + 17
111 Grypdon Matteo Isorex Cycling Team + 17
112 Jessen Møller William Team Bach Advokater - Giant Store + 17
113 Kozycak Marcel Velotalent Cycling Team + 17
114 König Ben Team Stadler Niedersachsen + 17
115 Mathei Flor GMS CT Glabbeek + 17
116 Reinhold Vilgot Willebrord Wil Vooruit Juniors + 17
117 Dahler Thijs WV Schijndel Juniors + 17
118 van Wijgerden Sven WV Schijndel Juniors + 17
119 Ampoorter Yoran WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 23
120 Mertens Anton KZLWC- Davo + 23
121 Skjolden Sondre Elias Glåmdal SK Junior + 27
122 Neven Michiel Sport en Moedig Genk U19 + 27
123 Gheselle Warre Isorex Cycling Team + 37
124 De Lee Toon Van Moer Logistics Cycling Team + 38
125 Ben-Ari Roi Velo Club Israel + 46
126 Baeck Lowie Rudyco Cycling Team + 01:43
127 Gardner Alistair trainSharp Development team + 05:43
128 Augsburger Freddy trainSharp Development team + 07:43
129 Lüdemann Leonard-Luca Team Stadler Niedersachsen + 08:43
DNS Vermaelen Dario GMS CT Glabbeek
DNF Fitzgerald Max JEGG-DJR Academy U19
DNF Stryjewski Piotr Velotalent Cycling Team
DNF Chudy Kacper Velotalent Cycling Team
DNF Marter Drew Mix Antwerp/Air College
DNF Batat Nizan Velo Club Israel
DNF Leybo Yuval Velo Club Israel
DNF Neven Jenz KZLWC- Davo
DNF Jacobs Xander KZLWC- Davo
DNF Sprangers Diede KZLWC- Davo
DNF Dedeckel Maxim KVC Meetjesland Knesselaere U19
DNF Geldard Sam KVC Meetjesland Knesselaere U19
DNF Roeymans Simon Van Mossel Heist CT U19
DNF Pantzare Filip Svealand Cycling Team U19
DNF Souquet Kyan trainSharp Development team
DNF Touborg Heydenreich Oliver Team Bach Advokater - Giant Store
DNF Van Lierop Mats Van Moer Logistics Cycling Team
Pos Txirrindularia Taldea Denbora
01 3 Hermans Cas Crabbé-Dstny Juniors 03:11:03
02 7 Grindley Seb Fensham Howes Junior Race Team + 02
03 - Tielens Zander Rudyco Cycling Team + 02
04 2 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 02
05 4 Vanslembrouck Corneel Rudyco Cycling Team + 02
06 1 Vandevorst Nio Crabbé-Dstny Juniors + 03
07 1 Kempeneers Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 03
08 6 Vrij Thijs Willebrord Wil Vooruit Juniors + 09
09 1 De Roovere Lenn Crabbé-Dstny Juniors + 11
10 3 Van Herck Alec Crabbé-Dstny Juniors + 17
11 1 Bednarek Luca Fensham Howes Junior Race Team + 19
12 1 Bush Toby Fensham Howes Junior Race Team + 19
13 4 Krzyskow Dominik JEGG-DJR Academy U19 + 20
14 1 Agricola Danijel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 21
15 - Larsson Linus Willebrord Wil Vooruit Juniors + 21
16 4 Goold Max Willebrord Wil Vooruit Juniors + 21
17 1 Dawson Oliver Fensham Howes Junior Race Team + 25
18 2 Gilicki Jakub JEGG-DJR Academy U19 + 26
19 1 Wissink Luka JEGG-DJR Academy U19 + 26
20 1 Haverdings Floris JEGG-DJR Academy U19 + 26
21 - Feyaerts Thor Crabbé-Dstny Juniors + 27
22 - Mientki Kacper Poland + 35
23 1 Ciborowski Nataniel Poland + 41
24 1 Kierejewski Igor Poland + 41
25 - Golonko Ignacy Poland + 41
26 - Scheldeman Xander WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 47
27 1 Mortele Siebe WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 50
28 1 Coryn Lukas WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 50
29 1 De Luca Teodor Willebrord Wil Vooruit Juniors + 50
30 3 Savat Milan WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:01
31 3 de Roos Ben Regio Team Zuid Nederland + 01:04
32 1 Weber Gino Regio Team Zuid Nederland + 01:04
33 - Langendoen Lars Regio Team Zuid Nederland + 01:04
34 1 Verduijn Sven Regio Team Zuid Nederland + 01:05
35 3 Jacobs Ieben WAC Team + 01:08
36 5 Hanegraaf Niels WV Schijndel Juniors + 01:09
37 1 Maes Fabian WAC Team + 01:09
38 1 Symm Matthew WAC Team + 01:09
39 7 Joosten Sven Regio Team Zuid Nederland + 01:15
40 1 Vugts Bram WV Schijndel Juniors + 01:19
41 1 Verbruggen Ties WV Schijndel Juniors + 01:19
42 2 van Heeswijk Bas WV Schijndel Juniors + 01:19
43 - Strzelecki Michal Velotalent Cycling Team + 01:21
44 - Abramek Jakub Velotalent Cycling Team + 01:21
45 1 Wrona Szymon Velotalent Cycling Team + 01:25
46 1 Svarstad Emil Glåmdal SK Junior + 01:26
47 2 Hermansen Elias Gran Glåmdal SK Junior + 01:26
48 2 De Zutter Toon Van Moer Logistics Cycling Team + 01:31
49 3 Mettepenningen Arne Van Moer Logistics Cycling Team + 01:31
50 1 Bertels Witse Van Moer Logistics Cycling Team + 01:31
51 2 Berg Håkon Lærum Glåmdal SK Junior + 01:39
52 5 Cnudde Louis Van Mossel Heist CT U19 + 01:44
53 5 Wijckmans Sebbe Van Mossel Heist CT U19 + 01:44
54 5 Plancqueel Menno Van Mossel Heist CT U19 + 01:44
55 8 Arentsen Cas Sport en Moedig Genk U19 + 01:45
56 5 Vaes Yaro Sport en Moedig Genk U19 + 01:45
57 5 Lankamp Daan Sport en Moedig Genk U19 + 01:45
58 6 Geysels Timo Van Mossel Heist CT U19 + 01:46
59 8 Bauwens Siebe Isorex Cycling Team + 01:47
60 5 De Jonghe Lucas Isorex Cycling Team + 01:47
61 5 D'hooghe Nicolas Isorex Cycling Team + 01:47
62 14 Skjolden Sondre Elias Glåmdal SK Junior + 01:47
63 7 Boeyen Jelle GMS CT Glabbeek + 01:48
64 7 Hens Mateo GMS CT Glabbeek + 01:48
65 4 Geboers Fenne GMS CT Glabbeek + 01:48
66 7 Vansteenkiste Maxime GMS CT Glabbeek + 01:48
67 10 Hansen Tristan Team Bach Advokater - Giant Store + 01:50
68 7 de Zee Lau Team Bach Advokater - Giant Store + 01:50
69 7 Bak Tristan Bruun Team Bach Advokater - Giant Store + 01:50
70 9 Weyts Louis Van Moer Logistics Cycling Team + 01:56
71 11 Geurts Liam Sport en Moedig Genk U19 + 01:56
72 4 Grypdon Matteo Isorex Cycling Team + 01:58
73 9 Unruh Mirko Team Stadler Niedersachsen + 01:59
74 - van Wijgerden Sven WV Schijndel Juniors + 02:00
75 3 Dries Tjalle WAC Team + 02:04
76 8 Marvig Oskar Svealand Cycling Team U19 + 02:07
77 8 Ekman Vilmer Svealand Cycling Team U19 + 02:07
78 9 Kleibrant Wilmer Svealand Cycling Team U19 + 02:08
79 2 König Ben Team Stadler Niedersachsen + 02:10
80 8 Dekien Miel Mix Antwerp/Air College + 02:12
81 8 Hellebuyck Gaetan Mix Antwerp/Air College + 02:12
82 11 Heirbrant Victor KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 02:15
83 8 Dhondt Tibo KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 02:18
84 10 Sirianni Xavier KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 02:18
85 5 Van Arwegen Jarne Mix Antwerp/Air College + 02:23
86 10 Gumienny Matthis KZLWC- Davo + 02:25
87 4 De Lee Toon Van Moer Logistics Cycling Team + 02:33
88 11 Hermans Stef Van Mossel Heist CT U19 + 02:36
89 9 Kozycak Marcel Velotalent Cycling Team + 02:38
90 5 Mertens Anton KZLWC- Davo + 02:42
91 13 Oma Eskil Glåmdal SK Junior + 02:44
92 13 Lyzwa Bartosz Poland + 02:47
93 7 Dahler Thijs WV Schijndel Juniors + 02:49
94 12 Van Der Looij Yintse Isorex Cycling Team + 02:53
95 6 Ferket Sooi Mix Antwerp/Air College + 02:53
96 7 Soetaert Mattijs WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 02:54
97 6 Ampoorter Yoran WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 03:00
98 12 Dainty Harrison Fensham Howes Junior Race Team + 03:09
99 13 Malchi Itamar Velo Club Israel + 03:15
100 9 Smith Nathan Fensham Howes Junior Race Team + 03:20
101 6 Gheselle Warre Isorex Cycling Team + 03:25
102 13 Chittka Jan Martin Team Stadler Niedersachsen + 03:31
103 13 Richert Luke Team Stadler Niedersachsen + 03:31
104 10 de Haan Merijn JEGG-DJR Academy U19 + 03:38
105 15 Verdonschot-Van Elsen Reyn Sport en Moedig Genk U19 + 03:43
106 12 Mathei Flor GMS CT Glabbeek + 03:44
107 16 Hedeås Victor Svealand Cycling Team U19 + 03:49
108 3 Ben-Ari Roi Velo Club Israel + 03:55
109 13 Reinhold Vilgot Willebrord Wil Vooruit Juniors + 04:00
110 11 Neven Michiel Sport en Moedig Genk U19 + 04:04
111 14 Pleysier Berten WAC Team + 04:06
112 14 Philipps Daniel trainSharp Development team + 04:08
113 11 Jessen Møller William Team Bach Advokater - Giant Store + 04:13
114 13 Sorbian Maciej Poland + 04:16
115 13 Muth Noah Mattis Team Stadler Niedersachsen + 04:29
116 14 Mathijs Siemen KZLWC- Davo + 04:43
117 15 Rorich Liam KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 04:59
118 15 Nihlen Alfred Svealand Cycling Team U19 + 05:01
119 12 Naveh Roi Velo Club Israel + 05:06
120 14 Deckers Toon WAC Team + 05:12
121 19 De Naeyer Siebe Rudyco Cycling Team + 05:51
122 19 Langbeen Ludovic Mix Antwerp/Air College + 05:55
123 19 van der Staal Rinz Regio Team Zuid Nederland + 06:08
124 21 Edwards Jack Rudyco Cycling Team + 06:37
125 21 Larsen Alexander Nørskov Team Bach Advokater - Giant Store + 06:38
126 71 Gardner Alistair trainSharp Development team + 07:18
127 16 Baeck Lowie Rudyco Cycling Team + 07:57
128 72 Augsburger Freddy trainSharp Development team + 09:18
129 49 Lüdemann Leonard-Luca Team Stadler Niedersachsen + 10:36
Pos Txirrindularia Taldea Denbora
01 Boden Rune Rudyco Cycling Team 03:11:05
02 Kempeneers Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 01
03 Van Herck Alec Crabbé-Dstny Juniors + 15
04 Bednarek Luca Fensham Howes Junior Race Team + 17
05 Goold Max Willebrord Wil Vooruit Juniors + 19
06 Feyaerts Thor Crabbé-Dstny Juniors + 25
07 Ciborowski Nataniel Poland + 39
08 Golonko Ignacy Poland + 39
09 Coryn Lukas WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 48
10 Savat Milan WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 59
11 de Roos Ben Regio Team Zuid Nederland + 01:02
12 Langendoen Lars Regio Team Zuid Nederland + 01:02
13 Verduijn Sven Regio Team Zuid Nederland + 01:03
14 Verbruggen Ties WV Schijndel Juniors + 01:17
15 van Heeswijk Bas WV Schijndel Juniors + 01:17
16 Abramek Jakub Velotalent Cycling Team + 01:19
17 Wrona Szymon Velotalent Cycling Team + 01:23
18 Hermansen Elias Gran Glåmdal SK Junior + 01:24
19 De Zutter Toon Van Moer Logistics Cycling Team + 01:29
20 Bertels Witse Van Moer Logistics Cycling Team + 01:29
21 Wijckmans Sebbe Van Mossel Heist CT U19 + 01:42
22 Plancqueel Menno Van Mossel Heist CT U19 + 01:42
23 Arentsen Cas Sport en Moedig Genk U19 + 01:43
24 Geysels Timo Van Mossel Heist CT U19 + 01:44
25 De Jonghe Lucas Isorex Cycling Team + 01:45
26 Hens Mateo GMS CT Glabbeek + 01:46
27 Vansteenkiste Maxime GMS CT Glabbeek + 01:46
28 Hansen Tristan Team Bach Advokater - Giant Store + 01:48
29 Geurts Liam Sport en Moedig Genk U19 + 01:54
30 Grypdon Matteo Isorex Cycling Team + 01:56
31 Ekman Vilmer Svealand Cycling Team U19 + 02:05
32 Kleibrant Wilmer Svealand Cycling Team U19 + 02:06
33 König Ben Team Stadler Niedersachsen + 02:08
34 Van Arwegen Jarne Mix Antwerp/Air College + 02:21
35 De Lee Toon Van Moer Logistics Cycling Team + 02:31
36 Lyzwa Bartosz Poland + 02:45
37 Ferket Sooi Mix Antwerp/Air College + 02:51
38 Soetaert Mattijs WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 02:52
39 Ampoorter Yoran WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 02:58
40 Dainty Harrison Fensham Howes Junior Race Team + 03:07
41 de Haan Merijn JEGG-DJR Academy U19 + 03:36
42 Mathei Flor GMS CT Glabbeek + 03:42
43 Reinhold Vilgot Willebrord Wil Vooruit Juniors + 03:58
44 Neven Michiel Sport en Moedig Genk U19 + 04:02
45 Philipps Daniel trainSharp Development team + 04:06
46 Jessen Møller William Team Bach Advokater - Giant Store + 04:11
47 Mathijs Siemen KZLWC- Davo + 04:41
48 Rorich Liam KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 04:57
49 Nihlen Alfred Svealand Cycling Team U19 + 04:59
50 Naveh Roi Velo Club Israel + 05:04
51 De Naeyer Siebe Rudyco Cycling Team + 05:49
52 van der Staal Rinz Regio Team Zuid Nederland + 06:06
53 Edwards Jack Rudyco Cycling Team + 06:35
54 Larsen Alexander Nørskov Team Bach Advokater - Giant Store + 06:36
55 Baeck Lowie Rudyco Cycling Team + 07:55
56 Augsburger Freddy trainSharp Development team + 09:16
Pos Txirrindularia Taldea Puntuak
01 Vandevorst Nio Crabbé-Dstny Juniors 10
02 Haverdings Floris JEGG-DJR Academy U19 3
03 Ekman Vilmer Svealand Cycling Team U19 3
04 D'hooghe Nicolas Isorex Cycling Team 1
05 Langbeen Ludovic Mix Antwerp/Air College 1
Pos Taldea Denbora
01 Crabbé-Dstny Juniors 08:44:00
02 Rudyco Cycling Team + 05
03 Fensham Howes Junior Race Team + 16
04 Willebrord Wil Vooruit Juniors + 18
05 JEGG-DJR Academy U19 + 23
06 Poland + 44
07 WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 53
08 Regio Team Zuid Nederland + 01:07
09 WAC Team + 01:12
10 WV Schijndel Juniors + 01:16
11 Velotalent Cycling Team + 01:24
12 Glåmdal SK Junior + 01:29
13 Van Moer Logistics Cycling Team + 01:34
14 Van Mossel Heist CT U19 + 01:47
15 Sport en Moedig Genk U19 + 01:48
16 Isorex Cycling Team + 01:50
17 GMS CT Glabbeek + 01:51
18 Team Bach Advokater - Giant Store + 01:53
19 Team Stadler Niedersachsen + 02:02
20 Svealand Cycling Team U19 + 02:10
21 Mix Antwerp/Air College + 02:15
22 KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 02:21
23 KZLWC- Davo + 02:45
24 Velo Club Israel + 04:09
25 trainSharp Development team + 14:58

Informazioa