Medzinárodné Dubnica nad Váhom

UCI Junior, Itzulia, 1. Etapa, 12.uztaila 2024, Slovakia

Etapa Sailkapen nagusia Taldea

DoB?
Pos Txirrindularia Taldea Denbora
01 Sumpik Pavel Czechia 13:12
02 Krzyskow Dominik Poland + 13
03 Chaleil Louis France + 14
04 Mätik Oliver Estonia + 24
05 Rooni Ron Estonia + 24
06 Boulet Eliott France + 28
07 Charret Camille France + 29
08 Puuraid Joonas Estonia + 35
09 Winter Zeno Levi Germany + 36
10 Thierry Paul France + 38
11 Matuszewski Franciszek Poland + 42
12 Lyzwa Bartosz Poland + 43
13 Zanutta David Italy + 43
14 Faltynek Jan Team Dukla Praha Juniors + 45
15 Skrapcis Olivers Latvia + 45
16 Takacs Zsombor Hungary + 46
17 Blanc Johan France + 46
18 Poschacher Valentin Austria + 48
19 Campean Luca LotuSteam U19 + 51
20 Colombo Riccardo Italy + 54
21 Pitak Matej Lawi Junior Team + 55
22 Bouquet Axel France + 56
23 Germer Paul Germany + 01:00
24 Jenko Tine Slovenia + 01:04
25 Wrolich Manolo Austria + 01:05
26 Ründva Richard Estonia + 01:05
27 Clausen Emil Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 01:06
28 Tammepuu Riko Estonia + 01:07
29 Sharvit Yoav Israel + 01:08
30 Vavro Kristian Team Dukla Praha Juniors + 01:10
31 Stenico Mattia Italy + 01:12
32 Lewandowski Dawid Poland + 01:12
33 Capello Roberto Italy + 01:14
34 Bicelli Michele Italy + 01:15
35 Jordan Ayden Austria + 01:15
36 Havel Matej Lawi Junior Team + 01:16
37 Matejek Simon Team Dukla Praha Juniors + 01:16
38 Rejzek Jiri Czechia + 01:17
39 Ilski Szymon Poland + 01:18
40 Vas Barnabás Hungary + 01:18
41 Jensen Valdemar Kromann Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 01:18
42 Petric Bastian Slovenia + 01:19
43 Strasser Luis Germany + 01:21
44 Ramon Omer Israel + 01:21
45 Polak Matyas Lawi Junior Team + 01:22
46 Ebner Bor Slovenia + 01:22
47 Viehböck Paul Austria + 01:23
48 Jensen Nicklas Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 01:23
49 Fedor Samuel Slovakia + 01:25
50 Precup Horea LotuSteam U19 + 01:25
51 Albrecht Pepe Germany + 01:26
52 Thestrup Benjamin Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 01:27
53 Rutzler Felix Austria + 01:28
54 Tobul Yair Israel + 01:30
55 Sochan Dominik Slovakia + 01:31
56 Panacek Lukas Slovakia + 01:33
57 Mernik Sven Slovenia + 01:34
58 Husar Jakub Slovakia + 01:35
59 Vistins Ralfs Latvia + 01:35
60 Edinger Roei Israel + 01:36
61 Javor Jakub Stredoslovenský Region + 01:37
62 Michalovic Ondrej Team Dukla Praha Juniors + 01:38
63 Markovic Gavrilo LotuSteam U19 + 01:38
64 Brutkowski Jakub Poland + 01:40
65 Van Der Merwe Nicholas Bulgaria + 01:46
66 Drobny Tomas Západoslovenský Region + 01:46
67 Garstenauer Sebastian LRV Oberösetrreich + 01:47
68 Vranak Lukas Stredoslovenský Region + 01:51
69 Kozycak Marcel Moto Jelcz Laskowice + 01:51
70 Prenosil Marek Czechia + 01:53
71 Safranek Ondrej Czechia + 01:53
72 Triska Adam Czechia + 01:54
73 Benča Jakub Stredoslovenský Region + 01:56
74 Lavi Dvir Israel + 01:58
75 Frajbis Adam Team Dukla Praha Juniors + 02:00
76 Makrai Balint Hungary + 02:01
77 Markert Florian Germany + 02:01
78 Saxtoft Magnus Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 02:02
79 Kniha Petr Lawi Junior Team + 02:03
80 Wrona Szymon Moto Jelcz Laskowice + 02:06
81 Malchi Itamar Israel + 02:07
82 Stelczyk Jan Moto Jelcz Laskowice + 02:08
83 Surman Martin Západoslovenský Region + 02:10
84 Ferraro Santiago Italy + 02:12
85 Podaril Jan Czechia + 02:12
86 Valo Roman Slovakia + 02:15
87 Csaki Szabolcs Hungary + 02:15
88 Schipkowski Jonathan Germany + 02:16
89 Pritrznik Jon LotuSteam U19 + 02:16
90 Stanic Dusan LotuSteam U19 + 02:17
91 Gruber Philipp LRV Oberösetrreich + 02:17
92 Vock Andras Hungary + 02:19
93 Alik Batyrkhan LotuSteam U19 + 02:20
94 Zagar Taj Slovenia + 02:21
95 Wieland Fabian Slovakia + 02:23
96 Medved Jure Slovenia + 02:26
97 Zahorec Filip Stredoslovenský Region + 02:27
98 Lubas Jan Lawi Junior Team + 02:29
99 Farkas Matej Západoslovenský Region + 02:31
100 Hainbucher Florian LRV Oberösetrreich + 02:33
101 Milcs Klavs Latvia + 02:36
102 Hajduch Martin CyS-Akademia Petra Sagana + 02:42
103 Mackanic Alex Západoslovenský Region + 02:48
104 Lucevics Filips Latvia + 02:48
105 Madisson Mik Estonia + 02:48
106 Kosch Johannes Austria + 02:51
107 Apse Daniels Latvia + 02:51
108 Vavro Ruben Západoslovenský Region + 03:00
109 Icha Ales Team Dukla Praha Juniors + 03:04
110 Konefal Jakub Moto Jelcz Laskowice + 03:04
111 Georgiev Georgi Bulgaria + 03:08
112 Hodulik Tomas Západoslovenský Region + 03:11
113 Blazowski Bartosz Moto Jelcz Laskowice + 03:12
114 Pakoth Andras Hungary + 03:13
115 Dornhofer Jonas LRV Oberösetrreich + 03:15
116 Turcek Adam CyS-Akademia Petra Sagana + 03:29
117 Mateev Petar Bulgaria + 03:58
118 Kaduc Martin CyS-Akademia Petra Sagana + 04:01
119 Hoferica Adam CyS-Akademia Petra Sagana + 04:08
120 Yovevski Stefan Bulgaria + 04:13
OOT Capek Otakar Lawi Junior Team
OOT Lagzdins Markuss Latvia
DNF Sztaba Krystian Moto Jelcz Laskowice
Pos Txirrindularia Taldea Denbora
01 Sumpik Pavel Czechia 13:12
02 Krzyskow Dominik Poland + 13
03 Chaleil Louis France + 14
04 Mätik Oliver Estonia + 24
05 Rooni Ron Estonia + 24
06 Boulet Eliott France + 28
07 Charret Camille France + 29
08 Puuraid Joonas Estonia + 35
09 Winter Zeno Levi Germany + 36
10 Thierry Paul France + 38
11 Matuszewski Franciszek Poland + 42
12 Lyzwa Bartosz Poland + 43
13 Zanutta David Italy + 43
14 Faltynek Jan Team Dukla Praha Juniors + 45
15 Skrapcis Olivers Latvia + 45
16 Takacs Zsombor Hungary + 46
17 Blanc Johan France + 46
18 Poschacher Valentin Austria + 48
19 Campean Luca LotuSteam U19 + 51
20 Colombo Riccardo Italy + 54
21 Pitak Matej Lawi Junior Team + 55
22 Bouquet Axel France + 56
23 Germer Paul Germany + 01:00
24 Jenko Tine Slovenia + 01:04
25 Wrolich Manolo Austria + 01:05
26 Ründva Richard Estonia + 01:05
27 Clausen Emil Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 01:06
28 Tammepuu Riko Estonia + 01:07
29 Sharvit Yoav Israel + 01:08
30 Vavro Kristian Team Dukla Praha Juniors + 01:10
31 Stenico Mattia Italy + 01:12
32 Lewandowski Dawid Poland + 01:12
33 Capello Roberto Italy + 01:14
34 Bicelli Michele Italy + 01:15
35 Jordan Ayden Austria + 01:15
36 Havel Matej Lawi Junior Team + 01:16
37 Matejek Simon Team Dukla Praha Juniors + 01:16
38 Rejzek Jiri Czechia + 01:17
39 Ilski Szymon Poland + 01:18
40 Vas Barnabás Hungary + 01:18
41 Jensen Valdemar Kromann Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 01:18
42 Petric Bastian Slovenia + 01:19
43 Strasser Luis Germany + 01:21
44 Ramon Omer Israel + 01:21
45 Polak Matyas Lawi Junior Team + 01:22
46 Ebner Bor Slovenia + 01:22
47 Viehböck Paul Austria + 01:23
48 Jensen Nicklas Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 01:23
49 Fedor Samuel Slovakia + 01:25
50 Precup Horea LotuSteam U19 + 01:25
51 Albrecht Pepe Germany + 01:26
52 Thestrup Benjamin Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 01:27
53 Rutzler Felix Austria + 01:28
54 Tobul Yair Israel + 01:30
55 Sochan Dominik Slovakia + 01:31
56 Panacek Lukas Slovakia + 01:33
57 Mernik Sven Slovenia + 01:34
58 Husar Jakub Slovakia + 01:35
59 Vistins Ralfs Latvia + 01:35
60 Edinger Roei Israel + 01:36
61 Javor Jakub Stredoslovenský Region + 01:37
62 Michalovic Ondrej Team Dukla Praha Juniors + 01:38
63 Markovic Gavrilo LotuSteam U19 + 01:38
64 Brutkowski Jakub Poland + 01:40
65 Van Der Merwe Nicholas Bulgaria + 01:46
66 Drobny Tomas Západoslovenský Region + 01:46
67 Garstenauer Sebastian LRV Oberösetrreich + 01:47
68 Vranak Lukas Stredoslovenský Region + 01:51
69 Kozycak Marcel Moto Jelcz Laskowice + 01:51
70 Prenosil Marek Czechia + 01:53
71 Safranek Ondrej Czechia + 01:53
72 Triska Adam Czechia + 01:54
73 Benča Jakub Stredoslovenský Region + 01:56
74 Lavi Dvir Israel + 01:58
75 Frajbis Adam Team Dukla Praha Juniors + 02:00
76 Makrai Balint Hungary + 02:01
77 Markert Florian Germany + 02:01
78 Saxtoft Magnus Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 02:02
79 Kniha Petr Lawi Junior Team + 02:03
80 Wrona Szymon Moto Jelcz Laskowice + 02:06
81 Malchi Itamar Israel + 02:07
82 Stelczyk Jan Moto Jelcz Laskowice + 02:08
83 Surman Martin Západoslovenský Region + 02:10
84 Ferraro Santiago Italy + 02:12
85 Podaril Jan Czechia + 02:12
86 Valo Roman Slovakia + 02:15
87 Csaki Szabolcs Hungary + 02:15
88 Schipkowski Jonathan Germany + 02:16
89 Pritrznik Jon LotuSteam U19 + 02:16
90 Stanic Dusan LotuSteam U19 + 02:17
91 Gruber Philipp LRV Oberösetrreich + 02:17
92 Vock Andras Hungary + 02:19
93 Alik Batyrkhan LotuSteam U19 + 02:20
94 Zagar Taj Slovenia + 02:21
95 Wieland Fabian Slovakia + 02:23
96 Medved Jure Slovenia + 02:26
97 Zahorec Filip Stredoslovenský Region + 02:27
98 Lubas Jan Lawi Junior Team + 02:29
99 Farkas Matej Západoslovenský Region + 02:31
100 Hainbucher Florian LRV Oberösetrreich + 02:33
101 Milcs Klavs Latvia + 02:36
102 Hajduch Martin CyS-Akademia Petra Sagana + 02:42
103 Mackanic Alex Západoslovenský Region + 02:48
104 Lucevics Filips Latvia + 02:48
105 Madisson Mik Estonia + 02:48
106 Kosch Johannes Austria + 02:51
107 Apse Daniels Latvia + 02:51
108 Vavro Ruben Západoslovenský Region + 03:00
109 Icha Ales Team Dukla Praha Juniors + 03:04
110 Konefal Jakub Moto Jelcz Laskowice + 03:04
111 Georgiev Georgi Bulgaria + 03:08
112 Hodulik Tomas Západoslovenský Region + 03:11
113 Blazowski Bartosz Moto Jelcz Laskowice + 03:12
114 Pakoth Andras Hungary + 03:13
115 Dornhofer Jonas LRV Oberösetrreich + 03:15
116 Turcek Adam CyS-Akademia Petra Sagana + 03:29
117 Mateev Petar Bulgaria + 03:58
118 Kaduc Martin CyS-Akademia Petra Sagana + 04:01
119 Hoferica Adam CyS-Akademia Petra Sagana + 04:08
120 Yovevski Stefan Bulgaria + 04:13
Pos Taldea Denbora
01 France 00:40:47
02 Estonia + 12
03 Poland + 27
04 Italy + 01:38
05 Germany + 01:46
06 Austria + 01:57
07 Czechia + 01:59
08 Team Dukla Praha Juniors + 02:00
09 Lawi Junior Team + 02:22
10 Slovenia + 02:34
11 Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 02:36
12 LotuSteam U19 + 02:43
13 Israel + 02:48
14 Hungary + 02:54
15 Slovakia + 03:18
16 Latvia + 03:45
17 Stredoslovenský Region + 04:13
18 Moto Jelcz Laskowice + 04:54
19 Západoslovenský Region + 05:16
20 LRV Oberösetrreich + 05:26
21 Bulgaria + 07:41
22 CyS-Akademia Petra Sagana + 09:01

Informazioa